Spotkanie noworoczne członków i przyjaciół TKKF Krzna Biała Podlaska
Fotorelacja Sport Z Białej Podlaskiej

Spotkanie noworoczne członków i przyjaciół TKKF “Krzna” Biała Podlaska

We wtorek (14.01) w Klubie Kultury “Piast” w Białej Podlaskiej odbyło się spotkanie noworoczne członków i przyjaciół TKKF Krzna Biała Podlaska.

Prezes Klubu TKKF Krzna Biała Podlaska Marta Mandziuk przedstawiła dokonania klubu i poszczególnych sekcji w miniony rok. Prym wiodły sekcja rowerowa oraz nordic walking, jednak członkowie nie zapominają o innych aktywnościach takich jak bieganie, kajakarstwo czy choćby zdobywająca popularność gra “molkky”. Klub był także współorganizatorem wielu imprez sportowych w regionie, rajdów rowerowych czy marszu TAFISA – Światowy Dzień Marszu TAFISA w Białej Podlaskiej. Warte zaznaczenia jest, że Klub rozpoznawalny jest w kraju jak i za granicą, gdzie odnoszą spore sukcesy – członkiem klubu jest mistrz Świata i Europy w nordic walking Piotr Wetoszka.

Jako, że spotkanie miało głównie charakter integracyjny nie zabrakło wspólnej biesiady i kolędy w których zebranych wspomagała Kapela Ludowa Andrzeja Stępki.

W nowym roku Klub TKKF “Krzna”  nadal zamierza kontynuować działalność i popularyzować aktywność fizyczną. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że wszystkie wydarzenia organizowane przez TKKF “Krzna” Biała Podlaska są bezpłatne dla uczestników.

reklama bialskie forum
Polub nas i obserwuj:
Rafał Kozak
Prawdziwych przyjaciół poznajemy w biedzie? Nie, poznajemy ich po tym jak reagują na Twój sukces.
https://www.bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.