Spotkanie noworoczne członków i przyjaciół TKKF Krzna Biała Podlaska

Spotkanie noworoczne członków i przyjaciół TKKF Krzna Biała Podlaska

Podzielcie się informacją

We wtorek (14.01) w Klubie Kultury „Piast” w Białej Podlaskiej odbyło się spotkanie noworoczne członków i przyjaciół TKKF Krzna Biała Podlaska.

Prezes Klubu TKKF Krzna Biała Podlaska Marta Mandziuk przedstawiła dokonania klubu i poszczególnych sekcji w miniony rok. Prym wiodły sekcja rowerowa oraz nordic walking, jednak członkowie nie zapominają o innych aktywnościach takich jak bieganie, kajakarstwo czy choćby zdobywająca popularność gra „molkky”. Klub był także współorganizatorem wielu imprez sportowych w regionie, rajdów rowerowych czy marszu TAFISA – Światowy Dzień Marszu TAFISA w Białej Podlaskiej. Warte zaznaczenia jest, że Klub rozpoznawalny jest w kraju jak i za granicą, gdzie odnoszą spore sukcesy – członkiem klubu jest mistrz Świata i Europy w nordic walking Piotr Wetoszka.

Jako, że spotkanie miało głównie charakter integracyjny nie zabrakło wspólnej biesiady i kolędy w których zebranych wspomagała Kapela Ludowa Andrzeja Stępki.

W nowym roku Klub TKKF „Krzna”  nadal zamierza kontynuować działalność i popularyzować aktywność fizyczną. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że wszystkie wydarzenia organizowane przez TKKF „Krzna” Biała Podlaska są bezpłatne dla uczestników.

Światowy Dzień Marszu TAFISA w Białej Podlaskiej – Marsz TAFISA Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.