SPOJRZENIE ZZA KRAT

NASZA POLSKA HISTORIA

Podzielcie się informacją

Niewielu z nas pamięta a wielu nawet nie wie że żyjemy w okresie czwartego rozbioru Polski i do dzisiaj odczuwamy tego skutki. Kradzież połowy polski zaczęła się 23 sierpnia 1939 roku i trwa do dziś. W podręcznikach szkolnych ten termin nie funkcjonuje, nie ma go tam. Dzisiejszy kształt granic polski to skutek zawarcia tajnego aneksu do umowy rosyjsko-niemieckiej zwanej paktem Ribbentropa i Mołotowa gdzie Rosjanie z Niemcami podzielili Polskę na pół i tak zostało do dzisiaj.

Potem tą kradzież zatwierdziła tzw. wielka trójka czyli Amerykanie z Anglikami i Stalinem. W 1945 roku wielka trójka zatwierdziła fakt dokonania 4 rozbioru Polski na konferencji jałtańsko-poczdamskiej. Połowę ziem polskich zajęli Rosjanie. Polaków wynarodowiono i pozbawiono majątków. Tajny układ rosyjsko-niemiecki podzielił strefy wpływów na wschód od rzeki Narwi i San jako rosyjskie a na zachód jako niemieckie. Rosjanie ukradli nam 60% terytorium polski i 10% terytorium Finlandii. Poniżej zdjęcia ojców twórców 4-go rozbioru polski Mołotow, Ribbentrop, Gaus, Stalin Churchill i Truman.

To że Rosjanie ukradli nam połowę kraju to już historia ale zrobili też coś znacznie gorszego. Razem z naszymi rodakami komunistami, zdrajcami dokonali zbrodni niewybaczalnej; przerwali ciąg kulturowy w narodzie mordując, wywożąc, zmuszając do emigracji elity intelektualne.

Od 1939 r. do 1945 r. Rosjanie i Niemcy starali się doprowadzić Polaków do poziomu niewolników i to jest typowe dla okupanta ale nie jest ani typowy ani zrozumiały dobrowolny udział polskich zdrajców w tej zbrodni po 1945 r. Ta część Polaków o naturze bandytów, sadystów, prymitywów nienawidzących ludzi od nich inteligentniejszych, zachłysnęła się narkotykiem władzy sprzedając się rosyjskiemu okupantowi dla zyskania korzyści osobistych. Na czele stanęli cwaniacy nieco mądrzejsi od reszty tumanów komunistycznych z premedytacją stając się pachołkami Rosjan tworząc ugrupowania typu PPS i PPR przemianowane później na PZPR a potem na SLD i ostatecznie mieniące się dziś nową lewicą. Nazwiska towarzyszy sowieckich Osóbki-Morawskiego, Bieruta, Gomółki, Jaruzelskiego, Kwaśniewskiego, niewiele dziś mówią najmłodszym pokoleniom te osoby to symbole zdrajców narodu polskiego, współpracownicy rosyjskiego okupanta. Są to jednocześnie agenci wpływu działający i obecnie, spadkobiercy i fani Stalina. Są oni winni zbrodni przeciw narodowi polskiemu i przerwania ciągu kulturowego narodu polskiego.

Od 1939r. tworzą swoistą V kolumnę, kontynuują dzieło rosyjskiego okupanta. Bo Rosjanie byli okupantami i w czasie ich rządów w Polsce mordowali Polaków na wszelkie sposoby. Major Pilecki, Inka, gen. Fieldorf to symbole tych mordów. Niemcy mordowali osobiście. Rosjanie byli cwańsi wysługiwali się agentami takimi jak Bierut czy Cyrankiewicz którzy podpisywali wyroki śmierci na Polaków. Inni pomniejsi jak Fejgin czy Różański mordowali na Rakowieckiej 37 w warszawskim Mokotowie. Nazwisk sędziów i prokuratorów oprawców orzekających kary śmierci jest też wiele. Perfidia Stalina polegała na stworzeniu systemu opartego na regule ,,dziel i rządź”. Pomysł był prosty. Polacy przeciw Niemcom, Ukraińcy przeciw Polakom, Słowacy przeciw Węgrom a Węgry przeciw Rumunom. System oparty na nienawiści narodowej i osobistej. Jako naród co jakiś czas, na przestrzeni wieków doświadczamy niszczenia elit intelektualnych i to przerywa ciąg kulturowy. Lata tyranii i terroru najeźdźców, okupantów i własnych zdrajców z lat 1944 do 1990 odcisnęły swoje piętno, szczególnie działania tych ostatnich lewicowych trutni pozbawiły ludność woli i zdolności do swobodnego myślenia. Polacy mający resztki niedobitków wykształconych elit żyli pod rządami Hitlera i Stalina a później Bieruta oraz jego następców rosyjskich sługusów w intelektualnej mgle. Elity polityczne, kulturowe, naukowe, poprzedniej epoki znikły wywiezione, wypędzone, wymordowane przez NKWD, UB, SB i milicję a to co zostało było zmarginalizowane i zastraszone.

Propagandziści komunistyczni wbili do głów Polaków ujednolicony karykaturalny obraz świata. Imperializm zachodu kontra dobry wujaszek Stalin i ,,nasz” socjalizm. Zakaz swobodnego wypowiadania myśli, publikacji, zgniecenie resztek oporu wolnych Polaków np. żołnierzy wyklętych, oznaczał nieskrępowane możliwości demoralizowania narodu. Ludzie zaczęli żyć w umysłowym pomieszaniu nie wiedząc w co wierzyć, nie dowierzając własnym rządom. Nawet artyści, literaci, naukowcy pogrążyli się w intelektualnym impasie, nieraz wspierając zbrodniczy system. Polsko-rosyjscy komuniści uczynili gazety organami swojej propagandy, później radio i telewizję. Nie można było wierzyć prasie a innych źródeł brakowało więc ludzie nie rozróżniali prawdy od kłamstw. A propaganda podejrzliwości, szpiegowania, donosicielstwa, poróżniania między ludźmi robiła swoje w umysłach Polaków. Pustkę umysłową wypełniała propaganda sukcesu socjalizmu nad kapitalizmem co skłaniało do posiłkowania się cwaniactwem, przesądami, egoizmem i łapownictwem dlatego trudno było spotkać kogoś kto myślał obiektywnie nie był zarażony ,,czerwoną zarazą”.

W 1976 roku moja młodsza siostra zapytała mnie ile mieliśmy rozbiorów Polski, palnąłem z głupia frant że 4. Siostra zapytała kiedy był czwarty więc opowiedziałem jej o układzie Ribbentrop-Mołotow. Nie miałem pojęcia co robię. Siostra napisała wypracowanie szkolne (7 klasa podstawówki ) i oddała je nauczycielce z opisem czwartego rozbioru Polski. Siostra o mało że szkoły nie wyleciała bo nauczycielka się wściekła nie mając pojęcia o tym zdarzeniu historycznym zbeształa siostrę że wypisuje głupoty. Powiem szczerze, żeby ratować siostrę zastraszyłem, sterroryzowałem nauczycielkę fizycznie i tym sposobem rozwiązałem ten problem.

Z wiekiem dopiero przychodzi refleksja o tym jak krótkie jest życie, delikatne i efemeryczne. Wobec wieczności jesteśmy jak mgiełka, pył kosmiczny mnożymy się w miliardy, zdominowaliśmy planetę, nieustannie powielamy egzystencje przodków, płodzimy bachory które umrą. Rozmnażanie, spożywanie, wydalanie, przemijanie. Istniejemy cyklicznie przez chwilę na ziemi. Nie było nas był las nie będzie nas będzie las, bezkres nieskończoności bez wymiaru pochłonie nas w ciszę, nicość.

Ale na razie żyjemy, historia dowodzi że ludzie ulegają hasłom, żądzom mówiącym o przyszłym raju, ulegamy swoistemu imperatywowi, atawistyczny lęk przed śmiercią podsuwa nam pytania – umrę ot tak i nic po mnie nie będzie ? Musi być coś jeszcze lepszego a moje dzieci co z nimi też niebyt, nic z tego tam musi coś być! Dlatego miliony uwierzyły w bolszewizm, hitleryzm, polpotyzm, maoizm. Dlatego tak silnie dominują nasze życie religie, do tego stopnia że przekraczamy granice fanatyzmu, zbrodni masowych i ludobójstwa. Skąd się bierze ten ekstremizm? Stąd, że są wśród nas są cwaniacy których obietnice działają na chciwość ludzi tak jak pochlebstwo na prostaka. Wrodzony debilizm, ciemnota, naturalne zepsucie oraz łatwowierność to paliwo ekstremizmu. Ludzie stworzyli świat (ludzi) wiarą w różne ideologie. Cywilizacje tworzono mordem, ludobójstwem, okrucieństwem, złodziejstwem i wszelkiej maści przemocą doprawiając to indoktrynacją polityczną i religijną. Czy wiara w dobrego Chrystusa powstrzymywała katolików, protestantów od popełniania zbrodni ? Czy ma jakiekolwiek znaczenie istnienie Boga lub bogów ? Gdy Bóg istnieje to istnieją hamulce ale w razie potrzeby wyłączamy je bo są ważne przymusy np. racja stanu, sprawiedliwość społeczna i dziejowa, obrona religii lub narodu (Drang nach Osten). Wypada spuentować – nie mam nic przeciwko pedałom rowerowym choć wolę samochody bo pojmuję jak są zbudowane stąd wiem że tłok ma pracować w cylindrze a nie w rurze wydechowej, rozumiał to też zacny profesor Gerard Labuda twierdząc że odsetek idiotów jest ten sam u profesorów i u woźniców. Wielu słuchało kiedyś radia wolna Europa i Luksemburg, regularnie zagłuszanego przez przez kumpli Jaruzelskiego i Kwaśniewskiego. Oficjalnie groziło za to więzienie bo było nielegalne, również ja czerpałem z stamtąd wiedzę, bo systematyczny terror komunistów prowadził do fizycznego i mentalnego wyobcowania z życia ( vide-nauczycielka historii mojej siostry) więc każde źródło prawdy i rozrywki było cenne. Ta indoktrynacja narodu doprowadziła do powstania nowego gatunku człowieka, którego ktoś nazwał trafnie ,,homo sovieticus”. Dlatego żyjąc dziś nie wolno zapominaćwielu polityków chcących nam mówić co mamy robić , jak żyć ma korzenie w PPR, PPS, PZPR, SLD które to bezpośrednio maję wspólne rodowody w UB, SB ale i z ,,druzja” rosyjskimi (przyjaciele) czyli NKWD czy KGB i GRU bowiem ci byli zwierzchnikami polskich zdrajców pokroju Osóbka-Morawski, Bierut, Jaruzelski, Kiszczak, Cimoszewicz, Miller. Nie wolno też zapomnieć iż m.in. wyżej wymienieni to liderzy kierujący swoimi podwładnymi towarzyszami nie znanymi szerszej publiczności jak np. Stanisław Filipiak, szef UB w Kozienicach, sadysta i komunista, członek armii ludowej i PPR, późniejszy wiceminister MSW w 1965 r. Ostatecznie generał do dziś nie rozliczony z morderstw które dokonał.

Oto Stanisław Filipiak szef UB w Kozienicach jeden z protoplastów lewicy. To na bazie więzów historycznych z takimi kolegami Miller, Czarzasty i wielu innych tworzyło SLD i kształtowało obecną Polskę oraz prawo karne. Telewizje, stacje radiowe zapraszają obecnie takich osobników jako ekspertów, autorytety odnosząc się do nich z wielką atencją, pytając o komentarze do aktualnych wydarzeń i by komentowali stan demokracji w Polsce, opiniowali przestrzeganie praw człowieka i praworządności władzy. A reprezentują oni takie prawo =,,Kładli go i podnosili nogami do góry. U futryny były strzemiona, wkładali tam jego stopy, zamykali paski, żeby nie wypadł. Wtedy Filipiak wkładał mu do nosa lejek i z butelki nalewał naftę przez ten lejek do nosa. Tak że mu się wylewała ustami… Trzymał on pistolet za lufę i rękojeścią uderzał go po twarzy, po głowie. Mam wrażenie jakbym słyszał pytania o tym jak zapewnić dziecku dobre i bezpieczne wychowanie kierowane do pedofila jako autorytetu od wychowywania dzieci. Zastawia mnie czy ci redaktorzy i prezenterzy telewizyjni nie mają wiedzy o tym komu zadają pytania o demokracje i prawa człowieka ? Owe ,,autorytety” mają krew polaków na swoich rękach. Ci ,,eksperci” konstruowali prawo karne wzorując się na systemie sowieckiego okupanta. To ci fachowcy formowali dzisiejsze więziennictwo po 1945 roku. Dziś przebrali się, zdjęli czerwone krwawe uniformy z sierpem i młotem i wskoczyli w białe szaty ludzi cnotliwych, wysoce moralnych demokratów, stali się obrońcami praw człowieka. Może więc warto przypominać jak to strzegli praw człowieka wspólnie z ministrem MSW Stanisławem Filipiakiem w areszcie w Kozienicach (ul. Kochanowskiego 6).

Bolesław Pajączek tak wspomina ,, demokratyczne rządy” bili po głowie, wszelkimi sposobami, kopali. Bili żeby zabić, do celi wrzucono Rojka, już nie żył. Bieleckiego wrzucili do celi martwego. Rano zabrali ciała do lasu pod Kociołkami, obłożyli ogniem żeby upozorować ucieczkę i zatuszować morderstwa”. Z raportu członka WiN. Do Kozienic przyjeżdża na żądanie z Kielc Ziółek, wysoki szczupły z czerwona plamą na policzku, jest wykonawcą wyroków śmierci, powoduje też śmierć bez wyroków. Najgorszy to Arendarski, Makuch, Matlewski, Pawelec, Kusio – biją do zabicia. Jeśli dołączę do powyższych takich towarzyszy jak Stalin, Beria, Rokossowski, Jaruzelski, Kwaśniewski, Cimoszewicz, Miller, Czarzasty to zapytam co łączy tych towarzyszy? Co oni mają ze sobą wspólnego? Prezenterzy i dziennikarze z TVN, Polsatu, radia ZET wielokrotnie zapraszali niektórych z tu wymienionych jako autorytety od wolności demokracji by bronili praw człowieka lub sędziów krzywdzonych przez złą władzę. Skoro państwo prezenterzy z tych stacji macie potrzebę wspierać się takimi autorytetami w roztrząsaniu bieżących problemów demokracji mam dla Was temat, towarzyszowi Czarzastemu i jego współtowarzyszom przedstawcie jedno pytanie publicznie (jeśli macie jaja). Zapytajcie ich jaką mają legitymację historyczną i moralną do wypowiadania się jako autorytety polityczne na tematy obrony praw człowieka i demokracji uwzględniając związek historyczny tych 15 nazwisk które widnieją powyżej z nimi włącznie, zaczynając od Stasia Filipiaka a kończąc na Czarzastym.

One thought on “NASZA POLSKA HISTORIA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.