Klub Obywatelski - spotkanie w Białej Podlaskiej

Klub Obywatelski – spotkanie w Białej Podlaskiej

Podzielcie się informacją

W poniedziałek (25.06) odbyło się spotkanie Klubu Obywatelskiego a w zasadzie Platformy Obywatelskiej z mieszkańcami Białej Podlaskiej. Udział w spotkaniu wzięli posłowie na Sejm RP Joanna Mucha i Stanisław Żmijan, oraz premier, były, obecny mecenas Roman Giertych. Spotkanie odbyło się pod tytułem „Porozmawiajmy o Polsce”.

Jako, że nawijanie makaronu na uszy nie jest moją specjalnością to zbytnio starać się nie muszę aby opis zawrzeć w kilku słowach. Może na wstępie powiem, że nie udało mi wychwycić bon motu na tytuł, no można by spróbować  wyznanie mecenasa Giertycha, że mylił się w sprawach Unii Europejskiej, ale czy ja wiem? W zasadzie większość spotkania było retrospekcją Romana Giertycha. Kilka pytań, kilka odpowiedzi. Konkrety? Trzeba się jednoczyć. I praworządność. Można by za klasykiem powiedzieć „Przez osiem ostatnich lat…”. Śmiech przez łzy.

Bym zapomniał – jednak ponawijam trochę tego makaronu. Podczas przemowy mecenasa Giertycha nad ZUSem ukazała się tęcza, podwójna. Omen to czy zbieg okoliczności? Zrobiłem zdjęcie to napisałem, aby nie było, że foto ni z gruchy ni z pietruchy.

Spotkanie podobnie jako to z Kubą Wątłym zaplanowano na półtorej godziny, niektórzy wychodząc czuli z tego powodu lekki niedosyt – chcieli zadać pytania a tu koniec. Ogólnie spotkanie miało miły przebieg, gdybym jeszcze miał koniaczek, cygaro nie wspominając o krześle to już w ogóle byłyby bajki.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.