Złote pióra 2020

Złote pióra 2020

62 uczniów otrzymało w tym roku Złote Pióra – nagrodę Prezydenta Miasta Biała Podlaska. W tym roku wręczono także Diamentowe Pióro. Złote Pióra przyznawane są za osiągnięcia w nauce.

 

Nagrody Prezydenta Miasta Biała Podlaska „Złote Pióro” otrzymali:        

Amelia Michaluk – I Liceum Ogólnokształcące im. J. I. Kraszewskiego

Mateusz Stawski – I Liceum Ogólnokształcące im. J. I. Kraszewskiego

Bartosz Kuc – I Liceum Ogólnokształcące im. J. I. Kraszewskiego

Martyna Szypiło – I Liceum Ogólnokształcące im. J. I. Kraszewskiego

Dawid Ustymowicz – Zespół Szkół Zawodowych nr 2  im. F. Żwirki i S. Wigury

Izabela Kalinowska – Zespół Szkół Zawodowych nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej

Aleksandra Guz – Zespół Szkół Zawodowych nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej

Zofia Sudewicz – Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 Szkoła Podstawowa nr 2 im.Bohaterskich Lotników Podlasia

Kacper Jasiński – Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 Szkoła Podstawowa nr 2 im.Bohaterskich Lotników Podlasia

Danuta Durlej – Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 Szkoła Podstawowa nr 2 im.Bohaterskich Lotników Podlasia

Emilia Zajączkowska – Stadnicka Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 Szkoła Podstawowa nr 2 im.Bohaterskich Lotników Podlasia

Mikołaj Nowicki – Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 Szkoła Podstawowa nr 2 im.Bohaterskich Lotników Podlasia

Konrad Mikołajuk – Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 Szkoła Podstawowa nr 2 im.Bohaterskich Lotników Podlasia

Natalia Maksimiuk – Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 Szkoła Podstawowa nr 2 im.Bohaterskich Lotników Podlasia

Aleksander Stępka – Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 Szkoła Podstawowa nr 2 im.Bohaterskich Lotników Podlasia

Piotr Jędrzejczyk – Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 Szkoła Podstawowa nr 2 im.Bohaterskich Lotników Podlasia

Adela Siłuszyk – Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 Szkoła Podstawowa nr 2 im.Bohaterskich Lotników Podlasia

Ryszard Oczkowski – Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 Szkoła Podstawowa nr 2 im.Bohaterskich Lotników Podlasia

Miłosz Chilewicz – Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej

Weronika Chaniewicz – Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej

Mateusz Chazan – Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Kochanowskiego

Przemysław Chazan – Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Kochanowskiego

Weronika Uścińska – Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Kochanowskiego

Gabriela Uścińska – Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Kochanowskiego

Nikola Mirończuk – Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Kochanowskiego

Sebastain Hryciuk – Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Kochanowskiego

Jakub Fronczek – Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Kochanowskiego

Zuzanna Czerkies – Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Kochanowskiego

Marcel Mazuruk – Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Kochanowskiego

Filip Lewtak – Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Kochanowskiego

Jakub Kamiński – Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Kochanowskiego

Łukasz Rogulski – Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Kochanowskiego

Jakub Rogulski – Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Kochanowskiego

Jan Sacharuk – Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Kochanowskiego

Karina Tomczuk – Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Kochanowskiego

Julian Trochimiuk – Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Kochanowskiego

Hanna Hordjewicz – Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Kochanowskiego

Alicja Niemyska – Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Kochanowskiego

Michał Dragan – Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Adama Mickiewicza Szkoła Podstawowa nr 6

Magdalena Klimaszewska – Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Adama Mickiewicza Szkoła Podstawowa nr 6

Eryk Kulesza – Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Adama Mickiewicza Szkoła Podstawowa nr 6

Natalia Jewtoszuk – Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Adama Mickiewicza Szkoła Podstawowa nr 6

Michał Pawluczuk – Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ks. Stanisława Brzóski

Iga Skoczeń – Szkoła Podstawowa nr 4 im. Kornela Makuszyńskiego

Szymon Czerko – Zespół Szkół Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Królowej Jadwigi

Mikołaj Dejneko – Zespół Szkół Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Królowej Jadwigi

Joanna Maruszak – Zespół Szkół Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Królowej Jadwigi

Katarzyna Sawtyruk – Zespół Szkół Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Królowej Jadwigi

Paweł Mańko – Zespół Szkół Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Królowej Jadwigi

Jakub Sobolewski – Zespół Szkół Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Królowej Jadwigi

Maja Stefaniuk – Zespół Szkół Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Królowej Jadwigi

Wanda Pajczuk – Zespół Szkół Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Królowej Jadwigi

Maria Dmochowska – Zespół Szkół Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Królowej Jadwigi

Karolina Karwacka – Zespół Szkół Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Królowej Jadwigi

Natalia Marczyńska – Zespół Szkół Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Królowej Jadwigi

Piotr Nitychoruk – Zespół Szkół Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Królowej Jadwigi

Szymon Stefaniuk – Zespół Szkół Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Królowej Jadwigi

Agnieszka Amelia Wieliczuk – Zespół Szkół Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Królowej Jadwigi

Michał Adam Doluk – Zespół Szkół Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Królowej Jadwigi

Aleksander Marek Klimek – Zespół Szkół Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Królowej Jadwigi

Aleksandra Pachucka – Zespół Szkół Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Królowej Jadwigi

Bartłomiej Kobiałka – Zespół Szkół Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Królowej Jadwigi

Prezydent wręczył także Diamentowe Pióro – otrzymała je Klaudia Wioletta Małyszko z Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej.

 

Klasyfikacja Szkół – liczba zdobytych Złotych Piór (niestety w materiale źródłowym Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 i Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia są połączone co wypacza wyniki):

Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Kochanowskiego – 18

Zespół Szkół Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Królowej Jadwigi -18

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 Szkoła Podstawowa nr 2 im.Bohaterskich Lotników Podlasia – 11

I Liceum Ogólnokształcące im. J. I. Kraszewskiego – 4

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Adama Mickiewicza Szkoła Podstawowa nr 6 – 4

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej – 3

Zespół Szkół Zawodowych nr 2  im. F. Żwirki i S. Wigury – 1

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ks. Stanisława Brzóski – 1

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Kornela Makuszyńskiego – 1

Galeria zdjęć z wręczenia Złotych Piór  w Szkole Podstawowej nr 3:

 

PS

Dach przecieka.

Przeciekający dach w szkole podstawowej nr 3 w białej podlaskiej

 

 

 

Polub nas i obserwuj:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.