Stenogramy i oświadczenie - konferencja radnych KO

Stenogramy i oświadczenie – konferencja radnych KO

Podzielcie się informacją

Po poniedziałkowej sesji rady miasta, radni Kolacji Obywatelskiej zwołali na wtorek konferencję prasową podczas której ocenili postępowanie radnych Zjednoczonej Prawicy i Białej Samorządowej w kwestii budżetu miejskiego. Radni KO sugerowali, że przewodniczący rady miasta Bogusław Broniewicz nie wie o czym mówi i co poddaje pod głosowanie.

Przewodniczący klubu radnych Koalicji Obywatelskiej Robert Woźniak sugerował, że podczas sesji rady miasta radni nie wiedzieli nad czym głosowali po czym rozdał stenogramy z wypowiedziami przewodniczącego rady miasta Bogusława Broniewicza z sesji w dniu 27 września.

Stenogramy i oświadczenie - konferencja radnych KO

Do sprawy odniósł się sam przewodniczący Broniewicz:

Po tym jak dotarła do mnie informacja, że popełniłem faux pas językowe […] wystosowałem pismo do pana prezydenta do wiadomości Regionalnej Izby Obrachunkowej i wszystkich szefów klubów radnych. […] Jestem zdziwiony, że w momencie kiedy to robiłem, w trakcie obrad, nikt mi nie zwrócił na to uwagi. Od tego są radni, od tego są wiceprzewodniczący rady żeby pomagać przewodniczącemu rady. Nie uważam się za robocopa, każdy człowiek, który coś robi popełnia błędy. Tak popełniłem błąd i wyjaśniłem to panu prezydentowi i Regionalnej Izbie Obrachunkowej, że głosowanie w WPF wynikało z wcześniejszej poprawki do budżetu.

Cała konferencja radnych KO można obejrzeć na naszym kanale Facebook:

 

Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.