KLASYCZNY PIĄTEK & KLASYKI U RADZIWIŁŁÓW

KLASYCZNY PIĄTEK & KLASYKI U RADZIWIŁŁÓW

Podzielcie się informacją

Jak nie w piątek mogło się odbyć spotkanie miłośników motoryzacji pn. KLASYCZNY PIĄTEK, tym razem okraszone imprezą dodatkową KLASYKI U RADZIWIŁŁÓW.

27 sierpnia, czyli w piątek 😉 , na parkingu przy ul. Janowskiej odbyło się spotkanie miłośników motoryzacji „Klasyczny Piątek”.  Podczas spotkania można było podziwiać wystawione pojazdy, wśród których nie zabrakło kultowych aut polskiej motoryzacji Fiat 126p i Fiat 125p, Polonez. Pojawił się także, zapomniany już niestety, polski pickup – Tarpan. Nie zabrakło klasycznych mercedesów i innych marek.  Spośród wszystkich wyróżniał się amerykański „krążownik”  Cadillac De Ville. Pojawiło się także dzieło radzieckich inżynierów motocykl URAL.

Podczas spotkania jury konkursowe dokonało wyboru top 20 najładniejszych aut zlotu, które po paradzie ulicami Białej Podlaskiej wzięły udział w drugiej imprezie tego dnia „Klasyki u Radziwiłłów”. 

Start parady ulicami Białej Podlaskiej:

Oprócz klasycznych pojazdów główną rolę w spotkaniu zagrała także pogoda a zwłaszcza deszcz. Deszcz zdominował zwłaszcza drugą część imprezy i nie pozwolił w pełni wykorzystać spotkania klasycznej motoryzacji w scenerii Parku Radziwiłłów. Dał się także we znaki fotografom, którzy jak przystało na zwolenników motoryzacji, wracali rowerami 😉

« z 2 »
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.