Grała Zimowa Arena BLSP - półfinały

Grała Zimowa Arena BLSP – półfinały

Podzielcie się informacją

To był prawdziwie piłkarski weekend. W sobotę ćwierćfinały w niedzielę półfinały. Przed nami ostateczna rozgrywka FINAŁ Zimowej Areny.

Po emocjonujących ćwierćfinałach Ligi Halowej, przyszła kolej na półfinały.

W pierwszym niedzielnym pojedynku zmierzyli grupowi rywale Sielczyk i centrumsas.pl. Obie drużyny zdają się sprawę ze stawki o jaką rozgrywany jest mecz i początek jest dość spokojny. Jako pierwsze do ataku przystępuje centrumsas.pl: dwie poprzeczki i słupek w jednej akcji, to zły omen, a tym bardziej budzi zawodników Sielczyka. Sielczycka  lokomotywa nabiera rozpędu i to oni jako pierwsi zdobywają bramkę. Wynikiem 1:0 kończy się pierwsza połowa. Druga połowa to potwierdzenie dominacji Sielczyka, w której zwiększa swoją przewagę. Centrumsas.pl kontratakuje jednak nieskutecznie. Mecz kończy się wynikiem 4:0 dla Sielczyka.

Drugi półfinał to pojedynek dwóch doświadczonych drużyn Top Mar i Mario Presto. Duże znaczenie będzie miała przyjęta taktyka. Top Mar decyduje się na atak i pressing od początku. I to jest klucz do zwycięstwa w tym półfinale. Dość szybko zdobywają prowadzenie i pierwsza połowa kończy się wynikiem 6:2 dla Top Mar. Druga połowa to już potwierdzenie dominacji Top Maru i mecz kończy się wynikiem 13:3.

Wyniki półfinałów 24.02.2019 (niedziela)

centrumsas.pl – Sielczyk 0:4
Top Mar – Mario Presto 13:3

 

Zapraszamy na sobotnie finały:

Finały 02.03.2019 (sobota)

centrumsas.pl Mario Presto 18:00 3 m-ce
Top Mar Sielczyk 19:00 FINAŁ

 

Zapraszam do galerii zdjęć z półfinałów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.