Eco Biała - jest taka aplikacja

Eco Biała – jest taka aplikacja

Podzielcie się informacją

Wiedzieliście, że w Białej Podlaskiej działa aplikacja „Eco Biała”? Ja też. Pomimo, że aplikacja dostępna jest już od ponad roku to nadal niewielu mieszkańców o niej wie a jeszcze mniej korzysta.

Aplikacja działa od 01 stycznia 2021 r. Na tamten moment kosztowała nas 1432,36 zł. Pryszcz.

W samej aplikacji znajdziemy to co najważniejsze: harmonogramy wywozu śmieci, chyba dla wszystkich ulic w mieście. Dowiemy się jak sortować, gdzie wyrzucać poszczególne frakcje. Cześć informacji jest zaktualizowana cześć nie. Są nawet gry. Sprawdzimy jakość powietrza, ale tylko na ul. Targowej.

Zdaniem bialskiego magistratu aplikacja ma 1157 aktywnych użytkowników, choć licznik w Google Aps pokazuje tylko 500+, ale już nie będę się czepiał.

W tym roku aplikacja zrobiła się dużo droższa. Polski Ład maczał tam palce, na pewno 😉  Za wdrożenie harmonogramów wywozu odpadów oraz zapewnienie dostępności do aplikacji mobilnej Eco Biała”, firmie „WEB SOLUTION” Dariusz Szulik zapłaciliśmy 5160 .

Także śpieszcie się instalować aplikację bo już zapłacone a sama aplikacja ma działać do 31 grudnia 2022 r. według obecnej umowy.

Aplikację znajdziecie pod tym linkiem >>>Eco Biała<<<

I jeszcze taki mały wtręt. Skoro aplikacja już tak po amerykańsku nazywa się „eco” to może „Biała” też powinna być po amerykańsku? 😉

Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.