Dzień Edukacji Narodowej w ZDZ
Edukacja Fotorelacja Z Białej Podlaskiej

Dzień Edukacji Narodowej w ZDZ

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej 11 października w Szkołach ZDZ im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Białej Podlaskiej odbyła się uroczysta akademia.

Akademia rozpoczęła się od wprowadzenia sztandaru szkoły i odśpiewania hymnu państwowego. Po przemówieniach dyrektora Szkół ZDZ Henryka Zacharuka, Przewodniczącej Rady Rodziców i pozostałych gości, nastąpiło ślubowanie pierwszoklasistów.

Po ślubowaniu, jak przystało na dzień nauczyciela, uczniowie wręczyli belfrom upominki w postaci kwiatów i piernikowych serc. Także z tej okazji dyrekcja szkół wręczyła nauczycielom i pracownikom szkół nagrody. Po czym nastąpiła część artystyczna, która rozpoczęła się turniejem “Kocham Cię Szkoło” w której drużyny składały się z uczniów i nauczycieli. To nie był koniec niespodzianek, w piosence wystąpił zespół “Baczynianki” składający się z damskiej części grona pedagogicznego a w finale – obchodząca 10-lecie – Grupa Medialna “Forte” pod kierunkiem Andrzeja Jędryczkowskiego.

Galeria zdjęć z akademii z okazji Dnia Edukacji Narodowej w Szkołach ZDZ im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Białej Podlaskiej:

« 1 z 3 »

Polub nas i obserwuj:
Rafał Kozak
Prawdziwych przyjaciół poznajemy w biedzie? Nie, poznajemy ich po tym jak reagują na Twój sukces.
https://www.bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.