Dzień Edukacji Narodowej w ZDZ

Dzień Edukacji Narodowej w ZDZ

Idźcie i siejcie ;)

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej 11 października w Szkołach ZDZ im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Białej Podlaskiej odbyła się uroczysta akademia.

Akademia rozpoczęła się od wprowadzenia sztandaru szkoły i odśpiewania hymnu państwowego. Po przemówieniach dyrektora Szkół ZDZ Henryka Zacharuka, Przewodniczącej Rady Rodziców i pozostałych gości, nastąpiło ślubowanie pierwszoklasistów.

Po ślubowaniu, jak przystało na dzień nauczyciela, uczniowie wręczyli belfrom upominki w postaci kwiatów i piernikowych serc. Także z tej okazji dyrekcja szkół wręczyła nauczycielom i pracownikom szkół nagrody. Po czym nastąpiła część artystyczna, która rozpoczęła się turniejem “Kocham Cię Szkoło” w której drużyny składały się z uczniów i nauczycieli. To nie był koniec niespodzianek, w piosence wystąpił zespół “Baczynianki” składający się z damskiej części grona pedagogicznego a w finale – obchodząca 10-lecie – Grupa Medialna “Forte” pod kierunkiem Andrzeja Jędryczkowskiego.

Galeria zdjęć z akademii z okazji Dnia Edukacji Narodowej w Szkołach ZDZ im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Białej Podlaskiej:

« 1 z 3 »

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.