Benzyna płynie w naszych żyłach - WNR TRIP w Białej Podlaskiej

Benzyna płynie w naszych żyłach – WNR TRIP w Białej Podlaskiej

Podzielcie się informacją

27 maja z Warszawy wystartowała  charytatywna podróż WNR TRIP – 7 miast, Wyścig o lepsze jutro. Celem akcji jest odwiedzenie 7 miast i  pomoc pięciu domom dziecka. We wtorek (28.05) WNR TRIP zawitał do Białej Podlaskiej, gdzie wziął udział w treningu zorganizowanym przez Automobilklub Bialskopodlaski.  

Oprócz Białej Podlaskiej wyprawa odwiedzi: Białystok, Lublin, Rzeszów, Kraków, Kielce i Radom. „Głównym celem naszej inicjatywy jest pomaganiem dzieciom w Domach Dziecka” – Damian Osojca ze „Stowarzyszenia Ulice na Tor”. Cel zostanie osiągnięty poprzez przekazanie darów wybranym domom dziecka (w Białymstoku, Lublinie, Rzeszowie, Krakowie i Kielcach). „Stowarzyszenia Ulice na Tor wspólnie z WNR zorganizowaliśmy akcję, w której odwiedzamy 7 miast i 5 domów dziecka. W każdym z domów dziecka zostawiamy równowartość 5 tys. złotych”Władysław Zelankiewicz, w-ce prezes Stowarzyszenia Ulice na Tor.

Podróż ma także na celu popularyzację motoryzacji i budowanie pozytywnego wizerunku tego typu organizacji. Często bowiem przez nieodpowiedzialne zachowanie jednostek odium spada na całą organizację. „Trip” tworzą pasjonaci motoryzacji – jak zaznacza jeden ze sponsorów „Tripu” Maciej Wiech – w żyłach, których płynie benzyna. Zauważyć należy, że mieszanka wzbogacona empatią i chęcią pomagania innym.

W Białej Podlaskiej WNR TRIP zawitał na bialskie lotnisko, gdzie uczestnicy wzięli udział w treningu zorganizowanym przez Automobilklub Bialskopodlaski. Automobilklub Bialskopodlaski również włączył się w akcję, bowiem całkowity koszt udziału w treningu przekazany został dla Stowarzyszenia Przyjaciół Domu Dziecka w Komarnie.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.