Złote Pióra 2018
Edukacja Fotorelacja Z Białej Podlaskiej

Złote Pióra 2018

54 uczniów otrzymało w tym roku Złote Pióra – nagrodę Prezydenta Miasta Biała Podlaska. Złote Pióra przyznawane są za osiągnięcia w nauce.

Nagrody Prezydenta Miasta Biała Podlaska „Złote Pióro” otrzymali:

Szkoły podstawowe:

  1. Szymon Adam Rosa – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4
  2. Olga Magdalena Tryk – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4
  3. Jakub Bagiński – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4
  4. Laura Nowak – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4
  5. Zofia Sudewicz – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4
  6. Jakub Malczewski – Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
  7. Jakub Teodorczuk – Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
  8. Piotr Jaroszkiewicz – Szkoła Podstawowa nr 4 im. Kornela Makuszyńskiego
  9. Maria Mich – Szkoła Podstawowa nr 4 im. Kornela Makuszyńskiego
  10. Kinga Lipicka – Szkoła Podstawowa nr 4 im. Kornela Makuszyńskiego
  11. Filip Domański – Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Kochanowskiego w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi
  12. Filip Lewtak – Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Kochanowskiego w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi
  13. Marcel Mazuruk – Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Kochanowskiego w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi
  14. Maciej Adamczyk – Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Kochanowskiego w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi
  15. Weronika Uścińska – Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Kochanowskiego w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi
  16. Maria Dmochowska – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół
  17. Karolina Maria Danieluk – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół
  18. Aleksandra Chomiuk – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół
  19. Ewa Ciejpa-Klimaszewska – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół
  20. Aleksandra Gałabuda – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół
  21. Aleksandra Łukaszuk – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół
  22. Joanna Maruszak – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół
  23. Aleksandra Mazurek – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół
  24. Jakub Sobolewski – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół
  25. Magdalena Panek – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół
  26. Paweł Mańko – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół
  27. Kamila Mańko – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół
  28. Mateusz Jan Korniluk – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół
  29. Maja Stefaniuk – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół
  30. Maciej Jan Stola – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół
  31. Wanda Pajczuk – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół
  32. Dawid Męczyński – Społeczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza
  33. Karolina Biegajło – Katolicka Szkoła Podstawowa im. Cypriana Norwida
  34. Maria Dorota Barszcz – Katolicka Szkoła Podstawowa im. Cypriana Norwida

Gimnazja

1. Gabriela Kosińska– Publiczne Gimnazjum nr 4 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi

2. Michał Piwoński – Publiczne Gimnazjum nr 4 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi

3. Bartłomiej Sienkiewicz – Publiczne Gimnazjum nr 4 Marszałka Józefa Piłsudskiego w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi

4. Szymon Dudek – Publiczne Gimnazjum nr 4 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi

5. Ina Stefaniuk – Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Jana Pawła II w Zespole Szkół

6. Piotr Sawtyruk – Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Jana Pawła II w Zespole Szkół

7. Oliwia Remiszewska – Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Jana Pawła II w Zespole Szkół

8. Maciej Piszcz – Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Jana Pawła II w Zespole Szkół

9. Damian Bartłomiej Łozak – Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Jana Pawła II w Zespole Szkół

10. Kacper Kuźmiuk – Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Jana Pawła II w Zespole Szkół

11. Bartłomiej Danieluk – Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Jana Pawła II w Zespole Szkół

12. Gabriela Jabłońska – Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Jana Pawła II w Zespole Szkół

13. Mateusz Kasprowicz – Katolickie Gimnazjum im. Cypriana Norwida

Szkoły ponadgimnazjalne:

  1. Gabriela Maria Szewczuk – I Liceum Ogólnokształcące im. J.I. Kraszewskiego
  2. Mariam Zakariashvili – I Liceum Ogólnokształcące im. J.I. Kraszewskiego
  3. Jagoda Uryniuk – I Liceum Ogólnokształcące im. J.I. Kraszewskiego
  4. Michał Warakomski – I Liceum Ogólnokształcące im. J.I. Kraszewskiego
  5. Mateusz Boczyło – IV Liceum Ogólnokształcące im. St. Staszica w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4
  6. Klaudia Wioletta Małyszko – Zespół Szkół Zawodowych nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej
  7. Magda Wiktoruk – Zespół Szkół Zawodowych nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej

 

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Nie bierzemy jeńców!!!
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.