zamknięcie przejazdu na lubelskiej
Aktualności z powiatu AutoMoto Z Białej Podlaskiej

Zamknięcie przejazdu na Lubelskiej

W związku z realizacją inwestycji, od  19 marca br. do 25 marca br. zmienia się organizacja ruchu na przejeździe kolejowo-drogowym na ulicy Lubelskiej.

Przejazd kolejowo-drogowy w ciągu ulic Lubelskiej i Witoroskiej zostanie tymczasowo zamknięty, zaś objazd zamkniętego odcinka będzie odbywał się ulicami Podleśną i Łomaską.

Zmienia się także organizacja ruchu na dwóch skrzyżowaniach w ciągu ulic objazdowych. Na skrzyżowaniu  ulicy Witoroskiej z ulicą Łomaską zostanie wyłączona sygnalizacja świetlna oraz wprowadzona zostanie zmiana pierwszeństwa przejazdu:

– ulica Łomaska będzie ulicą z pierwszeństwem przejazdu

– ulica Witoroska będzie ulicą podporządkowaną.

Na skrzyżowaniu ulicy Podleśnej, Długiej i Kościelnej zmiana organizacji ruchu będzie polegała na nadaniu pierwszeństwa przejazdu ulicy Podleśnej – ulice Długa i Kościelna będą jako podporządkowane z aktywnym znakiem STOP.

Miejski Zakład Komunikacyjny w Białej Podlaskiej, w związku ze zmianą wymaganą postępem inwestycji,  informuje o wyłączeniu dla linii „I” przystanków komunikacji miejskiej na odcinku Witoroska, Koncertowa, Daleka, Kołychawa, Twarda.

Przystanek końcowy linii „I” na czas zamknięcia przejazdu kolejowego zlokalizowany zostanie na ul. Czerwińskiego.

zamknięcie przejazdu na lubelskiej

 

 

Polub nas i obserwuj:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.