Przebudowa ulicy Żwirki i Wigury oraz ulicy Tadeusza Kościuszki

Podzielcie się informacją

Wkrótce kolejne ulice nabiorą nowego blasku ponieważ rozpocznie się przebudowa ulicy Żwirki i Wigury oraz ulicy Tadeusza Kościuszki.

Urząd Miasta ogłosił zamówienie na przebudowę ulicy Żwirki i Wigury, która obejmować będzie wykonanie nawierzchni bitumicznej na istniejącej nawierzchni z płyt betonowych sześciokątnych na odcinku od skrzyżowania z ulicą Okólną do skrzyżowania z ulicą Długą. Zakończenie inwestycji planowane jest na 31 sierpnia 2017 r.

 

Niestety odcinek od ulicy Długiej do Kruczej będzie musiał jeszcze poczekać.

Przebudowa ulicy Tadeusza Kościuszki będzie bardziej kompleksowa. Modernizacji ulegnie zarówno infrastruktura drogowa wraz z chodnikami i zjazdami, a także branża sanitarna i oświetlenia drogowego. Przebudowa obejmie odcinek od skrzyżowania z ul. Kolejową do skrzyżowania z Aleją Tysiąclecia. Planowane zakończenie inwestycji 31 października 2017 r.

Przebudowa ulicy Żwirki i Wigury oraz ulicy Tadeusza Kościuszki wpłynie korzystnie na stan dróg w mieście, jednak potrzeby w remontach jak i wykonaniach kolejnych ulic jest ogromna także czekamy na więcej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.