Pogaduchy z Pawłem Łukomskim
Fotorelacja Kultura Z Białej Podlaskiej

Pogaduchy z Pawłem Łukomskim

“Piątkowe Pogaduchy” to forma cyklicznych spotkań z zapraszanymi przez Stowarzyszenie Przez Pryzmat gośćmi, tym razem zaproszenie przyjął Paweł Łukomski- reżyser, twórca filmów krótkometrażowych, teledysków, spotów reklamowych i kampanii społecznych.

Paweł Łukomski to nasz ziomek, pochodzi bowiem z Białej Podlaskiej. Człowiek z pasją filmową, twórca marki, wytwórni filmowej Studio 35. Na “Piątkowych pogaduchach” przekazał nam trochę swojej pasji. Opowiedział o pracy reżysera, producenta i o całych kulisach, po filmowemu to będzie “backstage” chyba 😉

Aby dopełnić obraz Pawła Łukomskiego i jeszcze lepiej go przedstawić należałoby wspomnieć, że to właśnie on jest reżyserem, bijącego rekordy oglądalności, teledysku Pawła Domagały “Weź nie pytaj” a swego czasu Juli “Za każdym razem”. Zaświstało? Mowa.

Podczas spotkania mogliśmy obejrzeć ostatnią krótkometrażową produkcję Pawła, która zdobywała szereg filmowych nagród w Polsce, Europie i obu Amerykach, film “Klechdy”. Jak zaznacza sam autor, film miał być demo, trailerem nie tyle filmu a trailerem jego możliwości a te są imponujące.

 

 

 

 

 

 

Polub nas i obserwuj:
Rafał Kozak
Prawdziwych przyjaciół poznajemy w biedzie? Nie, poznajemy ich po tym jak reagują na Twój sukces.
https://www.bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.