Obecny wiceprezydent kandyduje na prezydenta

Obecny wiceprezydent kandyduje na prezydenta

Koalicja Obywatelska zainaugurowała kampanię wyborczą przed nachodzącymi wyborami samorządowymi. Kandydatem Koalicji na prezydenta został Michał Litwiniuk, pełniący obecnie funkcję wiceprezydenta.

W piątek (31.08) w Parku Radziwiłłowskim Koalicja Obywatelska – stanowiąca koalicję złożoną z PO, Nowoczesnej, SLD i PSL – przedstawiła założenia programowe oraz kandydatów do Rady Miasta i Sejmiku Wojewódzkiego.  Kandydatem KO do fotela prezydenta Białej Podlaskiej został Michał Litwiniuk pełniący obecnie funkcję wiceprezydenta. Mniej wtajemniczonym dodam, że prezydentem jest Dariusz Stefaniuk (PiS).

Konwencja odbywała się pod hasłem/pytaniem “Co nas łączy?”, podczas konferencji poznaliśmy odpowiedź i na szczęście okazało, że “Biała Podlaska”. Czekamy także na szczegóły programu, które być może poznamy na spotkaniach z kandydatami, których jak zapowiadają mają się odbyć setki.

I cóż, może za ilustrację niech posłuży  “Autobiografia” Perfectu, “Wiatr odnowy wiał” jednak dwa wersy dalej “Znów się można było śmiać”. KO zaczynała pytaniem to i ja się pokuszę: który wers “Autobiografii”, scharakteryzuje Koalicję Obywatelską?

Polub nas i obserwuj:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial