Konwencja Białej Samorządowej
Fotorelacja Z Białej Podlaskiej

Konwencja Białej Samorządowej – wybory samorządowe 2018

W czwartek (13.09) Biała Samorządowa (BS) zorganizowała konwencję wyborczą, podczas której przedstawiła kandydatów do rady miasta oraz kandydata na prezydenta.

Zaskoczenia nie było, kandydatem na prezydenta Stowarzyszenia  został jego przewodniczący Bogusław Broniewicz. “Stała się rzecz najgorsza. Podzielano nas, mieszkańców Białej Podlaskiej, na tych co z nami i na tych co przeciwko nam. Na pozornie lepszych i gorszych. Jeśli nie jesteś po właściwej stronie to milcz nie zadawaj pytań, nie dochodź prawdy. Jeśli jesteś po niewłaściwej stronie to możesz już nie pracować w Urzędzie Miasta bądź jednostkach mu podległych. My nie zgadzamy się na takie podziały. My nie zgadzamy się na bierność. My nie jesteśmy po to by to milcząco przyjmować. My jesteśmy po to żeby mówić: obudźcie się Bialczanie. Dość strachu. nie pozwólmy więcej na takie traktowanie.” – perorował Broniewicz.

Podczas konwencji BS przestawiła także kandydatów na rajców.

Hasłem BS w wyborach samorządowych brzmi “Budzimy społeczność”. Póki co, Stowarzyszenie chyba raczej samo musi się obudzić.

reklama bialskie forum
Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.