IX Sejmik Kobiet Powiatu Bialskiego

IX Sejmik Kobiet Powiatu Bialskiego

Podzielcie się informacją

Powitanie, występ, występ, wykład, wykład, występ, przerwa, wykład, konkurs, występ, stoiska, stragany,  ludowo, wielkanocnie, przaśnie. Odbył się IX Sejmik Kobiet Powiatu Bialskiego.

Sytuacja kobiet w regionie, rynek pracy i płacy, status w społeczeństwie i rodzinie – tego wszystkiego nie dowiedziałem się na Sejmiku Kobiet. Przyznam, nie doczekałem do przerwy i nie spróbowałem nawet kawy nie mówiąc o ciasteczkach – Bialskie Forum nie otrzymało zaproszenia to nawet nie wiedziałem czy mogę – ja wiem, że problemy z kręgosłupem są ważne, że brak motywacji dołuje, ale czy to powinny być tematy forum kobiet?

Nie oczekiwałem palenia staników ale jakiejkolwiek dyskusji na temat sytuacji kobiet. Spojrzenia na problemy z punktu widzenia wojującej feministki i konserwatystki z modelu ” trzy K”, z chęcią poznałbym w którym kierunku chcą podążać kobiety w naszym regionie.

Patrząc na Sejmik Kobiet Powiatu Bialskiego z punktu widzenia męskiej szowinistycznej świni można odnieść wrażenie, że głównym problemem kobiet są kobiety.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.