Bezpłatne porady prawne Biała Podlaska

Podzielcie się informacją

Internetowa rejestracja do punktów nieodpłatnych porad prawnych i obywatelskich w Białej Podlaskiej. Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych porad prawnych i obywatelskich. Porady świadczone są w 2 punktach na terenie miasta przez 5 dni w tygodniu.

Ponadto jest już możliwa internetowa rejestracja w systemie obsługi nieodpłatnych porad prawnych i obywatelskich. W tym celu przygotowano witrynę prowadzącą interesantów do kalendarza wizyt umożliwiającego dokonanie samodzielnego zapisu
w wybranym przez Państwa terminie.

Grafik wizyt jest dostępny na stronie np.ms.gov.pl

Umawiając się na wizytę adresat może skorzystać z porady zdalnej – telefonicznie, umówić poradę poza punktem pomocy oraz stacjonarnie wybierając termin i dogodną godzinę.
Ważnym elementem świadczonej usługi jest dodanie opcji umożliwiającej osobom uprawnionym umówienie wizyty wraz ze wsparciem tłumacza migowego.

  • Termin wizyty można ustalić także telefonicznie: 83 341 61 00 lub 83 341 64 05,
    za pomocą komunikacji elektronicznej: pomocprawna@bialapodlaska.pl lub osobiście w Urzędzie Miasta Biała Podlaska.
  • Lista jednostek nieodpłatnego poradnictwa znajduje się:w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Biała Podlaska bialapodlaska.pl (zakładka: Nieodpłatna Pomoc Prawna), w punktach nieodpłatnej pomocy prawnej,w Wydziale Edukacji, Kultury i Sportu Urzędu Miasta Biała Podlaska.

Nieodpłatna pomoc prawna przysługuje osobie uprawnionej, która nie jest w stanie ponieść kosztów odpłatnej pomocy prawnej. W tym także osobie fizycznej prowadzącej jednoosobową działalność gospodarczą niezatrudniającą innych osób w ciągu ostatniego roku, która złoży stosowne oświadczenia.

Bezpłatne porady prawne Biała Podlaska

Źródło: UM Biała Podlaska

Bialski Portal Informacyjny  –  informacje i wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.