Amfiteatr doczeka się dachu i remontu

Amfiteatr doczeka się dachu i remontu

Podzielcie się informacją

Amfiteatr doczeka się dachu i remontu – Urząd Miasta ogłosił przetarg na modernizację bialskiego amfiteatru.

Być może już wkrótce – a dokładniej w czerwcu przyszłego roku – w amfiteatrze nie będzie już nam kapać na głowę. Bialskie amfiteatr doczeka się dachu i remontu. Dach wykonany będzie w systemie membranowo–cięgnowym a sama membrana wykonana będzie z PVC z włóknami PES w kolorze białym. Face lifting przejdą także pozostałe elementy amfiteatru:

  • zniknie labirynt dla osób niepełnosprawnych a w jego zadanie przejmie podnośnik -winda  przystosowana dla osób niepełnosprawnych z której korzystać będzie także obsługa, bowiem jego udźwig ma wynieść 2000 kg,
  • wymienione zostaną deski sceny,
  •  po bokach sceny oraz nad sceną w konstrukcji dachu pojawią się ustroje refleksyjne akustyczne w postaci wygiętych płyt kierujące pierwsze odbicia dźwięku do bocznych sektorów widowni,
  • wymiana nie działających punktów oświetleniowych, oświetlenie w posadzce przy scenie zostanie usunięte całkowicie
  • zdemontowany zostanie budynek reżyserki a także most świetlny.

Planowany termin zakończenia prac 31.05.2018 r. Złośliwi mówią coś o pół roku przed wyborami, ale kto słucha złośliwców.

Kierunek słuszny, pozostaje mieć nadzieję, że po modernizacji liczba imprez na obiekcie się zwiększy a sam amfiteatr nie stanie się przystankiem bachanalia ale tym zajmie się zapewne nasza jak się okazuje dzielna Straż Miejska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.