Czarna sportowa sobota

Podzielcie się informacją

Niestety miniony weekend, a zwłaszcza sobotę, bialskie drużyny nie mogą zaliczyć do udanych. Drużyny szczypiornistów AZS AWF Biała Podlaska i UKS Olimpii Biała Podlaska a także siatkarek AZS AWF Biała Podlaska zaliczyły przegrane mecze.

Zaczęło się od wyjazdowe spotkania Olimipijczyków w Zamościu, gdzie rozegrali mecz  II ligi z drugą drużyną Padwy. Niestety pomimo zaciętej walki punkty zostały u gospodarzy 26:21 (16:14). W niedzielę na dokładkę dorzucili porażkę na własnym boisku w ramach ligi juniorskiej i także z Padwą Zamość 22:28 (10:9).

Ważny mecz rozgrywały siatkarski bialskiego AZS-u. Przypomnijmy. Po wygranej w poprzednim meczu z AZS LSW Warszawa nasze zawodniczki znalazły się na pierwszym miejscu w tabeli i cała uwaga skupiała się na nich. W sobotę czekał je pojedynek także z warszawską drużyną ESPES Sparta, która w tabeli zajmowała oczko niżej. Także stawką meczu był fotel lidera.
Niestety miłe złego początki. Po wygranym pierwszym secie, trzy kolejne wygrywają gospodynie a tym samym cały mecz 3:1 (19:25, 25:16, 25:19, 25:21).
Przegrana oczywiście wiąże się ze spadkiem w tabeli i to na trzecie miejsce.

——————–

A wieczorem czekała na nas także ważny mecz szczypiornistów bialskiego AZS. Do Białej Podlaskiej na mecz I ligi piłkarzy ręcznych przyjeżdżał lider Grupy C MKS Wieluń. Niestety, wyrównany pojedynek toczył się tylko w pierwszej połowie. Pod koniec której goście wypracowali kilku bramkową przewagę, której nie oddali już do końca meczu.

AZS AWF Biała Podlaska – MKS Wieluń 25:29 (12:16).

I Liga Mężczyzn Grupa C

>>>Relacja wideo ze spotkania: AZS AWF Biała PodlaskaMKS Wieluń na naszym kanale FACEBOOK<<<