Znęcał się nad rodziną - kopnął ciężarną córkę w brzuch

Znęcał się nad rodziną – kopnął ciężarną córkę w brzuch

Podzielcie się informacją

Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie 72-latek podejrzany o psychiczne i fizyczne znęcanie się nad swoja rodziną. Będąc pod wpływem alkoholu wyzywał, bił po twarzy, rzucał przedmiotami, wyganiał z domu i groził pozbawieniem życia. Przed weekendem kopnął ciężarną córkę w brzuch. Wówczas rodzina zgłosiła interwencję. Agresywnemu 72-latkowi grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Przed weekendem policjanci bialskiej komendy zostali wezwani na interwencję w jednym z domów na terenie powiatu. Na miejscu okazało się, że 72-latek będący pod wpływem alkoholu wszczął awanturę podczas której wyzywał swoją ciężarną córkę. Dodatkowo kopnął ją w brzuch. Z relacji kobiety jak też innych członów rodziny wynikało, że mężczyzna znęca się nad nimi fizycznie i psychicznie, a sytuacja trwa już od kilu lat. Tym razem pokrzywdzona w obawie o zdrowie i życie swoje jak też nienarodzonego dziecka zgłosiła interwencję.

Z przekazanych informacji wynikało, że mężczyzna podczas awantur wyzywał, niepokoił, grozi pozbawieniem życia jak też bił i rzucał w członków rodziny przedmiotami. Mundurowi zatrzymali agresora i przewieźli do policyjnego aresztu. Zebrane przez śledczych materiały pozwoliły na przedstawienie mu zarzutu znęcania się nad rodziną.

Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej na wniosek Policji i prokuratury zastosował wobec 72-latka najsurowszy środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. O dalszym jego losie zadecyduje sąd. Zgodnie z obowiązującymi przepisami grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.