Podwyżki cen za wodę i ścieki nie będzie, na razie

Zmiany w kierownictwie spółek miejskich

Podzielcie się informacją

Zmiany w kierownictwie spółek miejskich “Zieleń” i “Wod-Kan”. 

5 marca br. odbyło się posiedzenie rady nadzorczej w spółce ZPH „ZIELEŃ” Sp. z o.o., która odwołała odchodzącą na emeryturę Halinę Stasiewicz ze stanowiska prezesa spółki. Na tym samym posiedzeniu na nowego prezesa firmy rada wybrała Konrada Afaltowskiego.

Konrad Afaltowski to bialczanin, magister ekonomii, absolwent Collegium Mazovia w Siedlcach. Ukończył także Collegium Humanum w Warszawie (kierunek studiów: executive master of business administration, MBA). Dotychczas Konrad Afaltowski zajmował stanowisko kierownicze w ZPH „ZIELEŃ” Sp. z o.o. Wcześniej zdobywał doświadczenie, prowadząc własną działalność gospodarczą oraz będąc pracownikiem administracji publicznej. Przed zatrudnieniem w ZPH „ZIELEŃ” Sp. z o.o. był prezesem zarządu Spółdzielni Mieszkaniowej „TEREBELSKA II” w Białej Podlaskiej. Halina Stasiewicz będzie pełniła funkcję prezesa do końca marca br. Od 1 kwietnia br. zastąpi ją Konrad Afaltowski.

15 marca br. odbyło się również posiedzenie rady nadzorczej w spółce Bialskie Wodociągi i Kanalizacja “WOD-KAN” Sp. z o.o, która odwołała ze stanowiska prezesa spółki Janusza Bystrzyńskiego oraz ze stanowiska wiceprezesa Ernesta Jaroszka. Na tym samym posiedzeniu na nowego prezesa firmy rada wybrała Agnieszkę Baczyńską. Nowa pani prezes obejmie swoje stanowisko od 16 marca br. Zarząd spółki będzie od tego dnia jednoosobowy.  Agnieszka Baczyńska jest bialczanką, absolwentką Wydziału Inżynierii Środowiska na Politechnice Warszawskiej, Instytutu Zaopatrzenia w Wodę i Budownictwa Wodnego. Po ukończeniu studiów pracowała we wszystkich obszarach dotyczących instalacji inżynieryjnych. Przez ostatnich 8 lat reprezentowała swoich pracodawców na ok. 23 budowach w całej Polsce, gdzie pełniła rolę m.in. kierownika robót. Jej głównymi zadaniami były organizacja i nadzorowanie prawidłowego przebiegu prac przy tych instalacjach.

Agnieszka Baczyńska
Agnieszka Baczyńska
Konrad Afaltowski
Konrad Afaltowski

Źródło: UM Biała Podlaska

Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.