brak foto
Edukacja Z Ratusza

Złote Pióra 2019

88 uczniów otrzymało w tym roku Złote Pióra – nagrodę Prezydenta Miasta Biała Podlaska. Złote Pióra przyznawane są za osiągnięcia w nauce. W tym roku przyznano także 3 Diamentowe Pióra. Fotorelacji z wręczenie nagród niestety nie będzie, bowiem jak zapewnia rzecznik bialskiego Ratusza, informacja o wręczeniu Złotych Piór nie dotarła z powodów niezależnych od Urzędu Miasta.

Nagroda Prezydenta Miasta Biała Podlaska „Złote Pióro”:

Szkoły podstawowe:

  1. Michał Pawluczuk – Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Stanisława Brzóski w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 3
  1. Ryszard Oczkowski – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4
  1. Filip Oczkowski – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4
  1. Jakub Bagiński – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4
  1. Zofia Sudewicz – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4
  1. Karolina Zieniuk – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4
  1. Anna Szeptycka – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4
  1. Nina Kossowska – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4
  1. Emilia Zajączkowska-Stadnicka – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4
  1. Jakub Krawczyk – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4
  1. Zuzanna Wróbel – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4
  1. Michał Tomaszewski – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4
  1. Jakub Teodorczuk – Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
  2. Bartosz Bahonko – Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
  3. Mikołaj Mateusz Płuciś – Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
  4. Piotr Jaroszkiewicz – Szkoła Podstawowa nr 4 im. Kornela Makuszyńskiego
  5. Maria Mich – Szkoła Podstawowa nr 4 im. Kornela Makuszyńskiego
  6. Filip Lewtak – Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Kochanowskiego w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi
  1. Maciej Adamczyk – Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Kochanowskiego w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi
  1. Hanna Sadowska – Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Kochanowskiego w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi
  1. Hanna Bożena Hordjewicz – Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Kochanowskiego w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi
  1. Maciej Migasiuk – Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Kochanowskiego w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi
  1. Filip Domański – Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Kochanowskiego w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi
  1. Bartosz Hołownia – Szkoła Podstawowa nr 6 w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Adama Mickiewicza
  1. Patrycja Zakrzewska – Szkoła Podstawowa nr 6 w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Adama Mickiewicza
  1. Maria Dmochowska – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół
  1. Karolina Maria Danieluk – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół
  1. Aleksandra Chomiuk – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół
  1. Ewa Regina Ciejpa-Klimaszewska – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół
  1. Aleksandra Gałabuda – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół
  1. Joanna Maruszak – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół
  1. Paweł Mańko – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół
  1. Kamila Mańko – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół
  1. Wanda Pajczuk – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół
  1. Maja Stefaniuk – – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół
  1. Oliwia Brzezińska – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół
  1. Martyna Agnieszka Chalimoniuk – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół
  1. Bartłomiej Gała – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół
  1. Daria Jaskros – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół
  1. Magdalena Klimaszewska – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół
  1. Bartłomiej Kobiałka – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół
  1. Amelia Maria Kopania – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół
  1. Karol Kownacki – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół
  1. Natalia Marczyńska – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół
  1. Wojciech Mikołajczak – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół
  1. Krzysztof Onyszczuk – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół
  1. Aleksandra Pachucka – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół
  1. Łukasz Panasiuk – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół
  1. Alicja Zuzanna Piaszczyk – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół
  1. Maja Romanowicz – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół
  1. Katarzyna Sawtyruk – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół
  1. Zuzanna Usztwant – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół
  1. Agnieszka Amelia Wieliczuk – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół
  1. Martyna Róża Żukowska – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół
  1. Dawid Męczyński – Społeczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza
  2. Tymoteusz Jakimiuk – Katolicka Szkoła Podstawowa im. Cypriana Norwida
  3. Patrycja Czebreszuk – Katolicka Szkoła Podstawowa im. Cypriana Norwida
  4. Maria Kraciuk – Katolicka Szkoła Podstawowa im. Cypriana Norwida
  5. Aleksandra Chmiel – Katolicka Szkoła Podstawowa im. Cypriana Norwida
  6. Teresa Anna Jaszczuk – Katolicka Szkoła Podstawowa im. Cypriana Norwida
  7. Maria Dorota Barszcz – Katolicka Szkoła Podstawowa im. Cypriana Norwida

 

Gimnazja:

  1. Jakub Kulicki – Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika
  2. Nikodem Tomoszuk – Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika
  3. Marta Maria Chrząszcz – Publiczne Gimnazjum nr 3 im. Emilii Plater
  4. Natalia Gabriela Drąg – Publiczne Gimnazjum nr 3 im. Emilii Plater
  5. Michał Piwoński – Publiczne Gimnazjum nr 4 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi
  1. Bartłomiej Sienkiewicz – Publiczne Gimnazjum nr 4 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi
  1. Łukasz Pyrka – Publiczne Gimnazjum nr 4 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi
  1. Zuzanna Ewa Fiedosiuk – Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Jana Pawła II w Zespole Szkół
  1. Julia Harwacka – Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Jana Pawła II w Zespole Szkół
  1. Aleksandra Hryciuk – Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Jana Pawła II w Zespole Szkół
  1. Julia Kozik – Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Jana Pawła II w Zespole Szkół
  1. Damian Bartłomiej Łozak – Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Jana Pawła II w Zespole Szkół
  1. Grzegorz Lustyk – Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Jana Pawła II w Zespole Szkół
  1. Martyna Szendel – Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Jana Pawła II w Zespole Szkół
  1. Paweł Wyrodek – Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Jana Pawła II w Zespole Szkół
  1. Miłosz Morozow – Katolickie Gimnazjum im. Cypriana Norwida
  2. Mateusz Jakub Winiarek – Katolickie Gimnazjum im. Cypriana Norwida
  3. Mateusz Miraszewski – Katolickie Gimnazjum im. Cypriana Norwida

Szkoły ponadgimnazjalne:

  1. Adam Matysiak – I Liceum Ogólnokształcące im. J.I. Kraszewskiego
  2. Anna Maria Kacik – I Liceum Ogólnokształcące im. J.I. Kraszewskiego
  3. Amelia Michaluk – I Liceum Ogólnokształcące im. J.I. Kraszewskiego
  4. Maja Koczkodaj – II Liceum Ogólnokształcące im. Emilii Plater
  5. Klaudia Wioletta Małyszko – Zespół Szkół Zawodowych nr 1 Komisji Edukacji Narodowej
  6. Izabela Kalinowska– Zespół Szkół Zawodowych nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej
  7. Aleksandra Guz – Zespół Szkół Zawodowych nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej
  8.  Dawid Ustymowicz – Zespół Szkół Zawodowych nr 2 im. F. Żwirki i S. Wigury
  9. Paulina Hawryluk – Akademickie Liceum Ogólnokształcące PSW

 

Nagroda Prezydenta Miasta Biała Podlaska „Diamentowe Pióro”:

  1. Eryk Wilhelm Kowalewicz – I Liceum Ogólnokształcące im. J.I. Kraszewskiego
  2. Mateusz Kasprowicz – I Liceum Ogólnokształcące im. J.I. Kraszewskiego
  3. Ina Stefaniuk – I Liceum Ogólnokształcące im. J.I. Kraszewskiego

 

 

 

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.