Tragiczny finał kąpieli
Kronika służb Międzyrzec Podlaski

Złodziej wykorzystał sytuację

Złodziej wykorzystał sytuację kiedy 80-letnia mieszkanka gminy Międzyrzec Podlaski przebywała na terenie przydomowego ogródka i skradł jej tysiąc złotych znajdujące się w portfelu. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności tego zdarzenia oraz apelują o zwracanie uwagi na bezpieczeństwo w rejonie własnych zabudowań.

W czwartek dyżurny Komisariatu Policji w Międzyrzecu Podlaskim został powiadomiony o kradzieży pieniędzy na szkodę 80-letniej mieszkanki gm. Międzyrzec Podlaski. Do zdarzenia doszło około godz. 13:00. Wówczas złodziej wykorzystał sytuację wszedł do domu kobiety, skąd skradł portfel z gotówką. Wykorzystał fakt, że właścicielka posesji przebywała w tym czasie w przydomowym ogródku i wychodząc na zewnątrz nie zamknęła drzwi domu. Dopiero po powrocie zorientowała się, że została okradziona. Wówczas całą sprawę zgłosiła na Policję.

Policjanci ustalają wszystkie okoliczności tego zdarzenia oraz apelują o zwracanie uwagi na bezpieczeństwo w rejonie własnych zabudowań. Zamykajmy drzwi na klucz nawet, jeżeli jesteśmy w pobliżu.  Przed wyjściem z domu zawsze pamiętajmy o sprawdzeniu, czy nie zostawiliśmy otwartych okien. Nie powinniśmy pozostawiać kluczy do mieszkania pod wycieraczką czy doniczką z kwiatami. Złodziej prawdopodobnie sprawdzi te miejsca w pierwszej kolejności.

 

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Nie bierzemy jeńców!!!
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.