Złodziej koneser - kradł alkohol, który mu smakował
Kronika policyjna Międzyrzec Podlaski

Złodziej koneser – kradł alkohol, który mu smakował

Zarzuty usłyszał wczoraj 21-letni mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego. Mężczyzna podejrzany jest o szereg kradzieży markowych alkoholi oraz perfum. Do zdarzeń doszło w styczniu i lutym br. na terenie miasta. Łączna wartość strat oszacowana została na kwotę ponad 2 tys. złotych. Mężczyzna przyznał się do winy. W rozmowie z policjantami przyznał, że wybierał alkohol, który po prostu mu smakuje. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Kradzież zagrożona jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

   Policjanci z komisariatu w Międzyrzecu Podlaskim powiadomieni zostali o szeregu kradzieży do jakich doszło w styczniu i lutym br. w sklepach na terenie miasta. Łupem sprawcy padał w szczególności markowy alkohol. Amator cudzego mienia zainteresowany był również drogeryjnymi perfumami.  Pokrzywdzeni oszacowali straty powstałe w wyniku działalności sprawcy na kwotę ponad 2 tys. zł.

   Funkcjonariusze, którzy zajęli się sprawą, ustalili mężczyznę podejrzanego o dokonanie tych czynów. Okazało się, że jest to 21-letni mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego. Mężczyzna zatrzymany został do wyjaśnienia.

   Wczoraj 21-latek usłyszał zarzuty i przyznał się do winy. W rozmowie z policjantami przyznał, że wybierał alkohol, który po prostu mu smakuje. O dalszym losie amatora cudzego mienia zadecyduje sąd. Przestępstwo kradzieży zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Złodziej koneser - kradł alkohol, który mu smakował

Źródło: POLICJA

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.