Zjechała na pobocze i do przydrożnego rowu

Podzielcie się informacją

W niedzielę przed południem w miejscowości Cicibór Duży kierująca skodą 25-latka na prostym odcinku drogi zjechała na pobocze i do przydrożnego rowu. Po tym auto uderzyło w drzewo. W wyniku zdarzenia 25-latka doznała obrażeń ciała i trafiła do szpitala.

Do wypadku doszło wczoraj około godziny 10:30 w miejscowości Cicibór Duży. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem osobowym marki Skoda, 25-letnia mieszkanka gminy Leśna Podlaska, na prostym odcinku drogi zjechała na pobocze i do przydrożnego rowu. Po tym auto uderzyło w drzewo.

W chwil zdarzenia kierująca autem była trzeźwa. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie.  W wyniku zderzenia kobieta doznała obrażeń ciała i trafiła do szpitala.

Ustalamy wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelujemy o rozwagę na drodze. Dostosujmy prędkość do warunków panujących na drodze, dbajmy o bezpieczeństwo zarówno swoje jak też innych uczestników ruchu drogowego.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny – informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.