zjechała na lewe pobocze i dachowała

Zjechała na lewe pobocze i dachowała

Idźcie i siejcie ;)

W środę przed godziną 19.00 w miejscowości Hola kierująca mercedesem straciła panowanie nad autem, zjechała na lewe pobocze i dachowała. Kobieta z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Apelujemy o rozwagę na drodze przypominając, że obecna aura wymaga od kierowców szczególnej rozwagi.

Do zdarzenia doszło przed godziną 19.00 w miejscowości Hola. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem marki Mercedes, na prostym odcinku drogi zjechała na lewe pobocze. Po tym auto dachowało i uderzyło w drzewo. Z relacji pokrzywdzonej wynikało, że do zdarzenia doszło w trakcie manewru wyprzedzania.

W wyniku zdarzenia siedząca za kierownicą pojazdu 47-letnia mieszkanka gminy Piszczac doznała obrażeń ciała i trafiła do szpitala. Ustalamy okoliczności tego zdarzenia oraz apelujemy o rozwagę na drodze.

Pamiętajmy, że obecna aura często stwarza trudne warunki na drodze wymagające od uczestników ruchu szczególnej rozwagi i wyobraźni. Dostosujmy wiec prędkość do warunków panujących na drodze, dbajmy o bezpieczeństwo zarówno swoje jak też innych uczestników ruchu drogowego

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny – informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.