Zjechał z jezdni na zlikwidowany już odcinek drogi

Zjechał z jezdni na zlikwidowany już odcinek drogi

Podzielcie się informacją

W poniedziałek przed godziną 22.00 w miejscowości Hrud, kierujący audi 20-latek, na przebudowanym skrzyżowaniu, zjechał z jezdni na zlikwidowany już odcinek drogi. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznały dwie osoby, pasażerowie auta. Obecnie ustalamy wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelujemy o rozwagę na drodze.

Do zdarzenia doszło tuż przed godziną 22.00 w miejscowości Hrud. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Audi, jadąc w kierunku Janowa Podlaskiego zjechał na zlikwidowany odcinek drogi.  Prawdopodobną przyczyną zdarzenia było niedostosowania prędkości do warunków ruchu na przebudowanym skrzyżowaniu.

Samochodem kierował 20-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej. W chwili zdarzenia mężczyzna był trzeźwy. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie.

W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznały dwie osoby, pasażerowie auta. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, apelują o rozwagę oraz jazdę zgodnie z obowiązującymi znakami drogowymi.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny – informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.