zjechał na lewe pobocze i uderzył w drzewo

Zjechał na lewe pobocze i uderzył w drzewo

Podzielcie się informacją

Wczoraj po południu w miejscowości Horbów-Kolonia kierujący audi z nieznanych przyczyn zjechał na lewe pobocze i uderzył w drzewo. Mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Apelujemy o rozwagę na drodze przypominając, że zimowa aura wymaga od kierowców szczególnej rozwagi.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 13.00 w miejscowości Horbów-Kolonia. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem marki Audi, na prostym odcinku drogi zjechał na lewe pobocze. Po tym auto uderzyło w przydrożne drzewo.

W wyniku zdarzenia siedzący za kółkiem 64-letni mieszkaniec Terespola doznał obrażeń ciała i trafił do szpitala. Ustalamy okoliczności tego zdarzenia oraz apelujemy o rozwagę na drodze.

Pamiętajmy, że zimowa aura często stwarza trudne warunki na drodze wymagające od uczestników ruchu szczególnej rozwagi i wyobraźni. Śliska nawierzchnia sprawia, iż znacznie wydłuża się droga hamowania, a koła łatwo tracą przyczepność. Dostosujmy wiec prędkość do warunków panujących na drodze, dbajmy o bezpieczeństwo zarówno swoje jak też innych uczestników ruchu drogowego.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Zalesie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.