Zjechał BMW wprost pod ciężarowego DAFa
Międzyrzec Podlaski Wypadki drogowe

Zjechał BMW wprost pod ciężarowego DAFa – policjanci badają okoliczności wypadku w Tłuśccu

Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w miniony weekend na drodze krajowej DK-2 w miejscowości Tłuściec. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem marki BMW zjechał na przeciwległy pas ruchu zderzając się z dwoma jadącymi tam autami. W wyniku wypadku do szpitala trafiły trzy osoby. Droga krajowa  zablokowana była przez kilka godzin, a ruch odbywał się wyznaczonymi objazdami. Policjanci apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

Do wypadku doszło w sobotę przed godziną 8:00  na drodze DK-2 w miejscowości Tłuściec. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki BMW,  jadąc w kierunku Warszawy, zjechał na przeciwległy pas ruchu, wprost pod samochód ciężarowy marki Daf. Ciężarówka kierowana przez 23-letniego Białorusina, zjechała do rowu, natomiast  BMW uderzyło w kolejny samochód marki VW Golf. W wyniku tego uderzenia golf zjechał do przydrożnego rowu, gdzie dachował. Po tym doszło do  jego zapalenia .

W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznała kierująca golfem oraz kierowca i pasażerka BMW.  Samochodem BMW kierował 40-letni obywatel Białorusi, natomiast za kierownicą golfa siedziała 50-letnia mieszkanka gminy Terespol. Wszyscy kierujący byli trzeźwi, co potwierdziło przeprowadzone przez policjantów badanie. W wyniku wypadku droga krajowa zablokowana była przez kilka godzin, a ruch odbywał się wyznaczonymi przez policjantów objazdami.

Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze. Zanim zdecydujemy się na wykonanie jakiegokolwiek manewru, upewnijmy się czy możemy wykonać go bezpiecznie. Przestrzeganie przepisów ruchu drogowego i podstawowe zasady bezpieczeństwa z pewnością wystarczą by uniknąć tragedii na drodze.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.