kmp biała podlaska

Zgłaszał psychopatę z nożem a trafił do aresztu

Idźcie i siejcie ;)

“Po domu chodzi psychopata z nożem i boję się do niego wejść…” Takie zgłoszenie otrzymali wczoraj bialscy policjanci. Na miejsce natychmiast skierowano patrol policji. Funkcjonariusze nie potwierdzili jednak tej informacji, za to do aresztu trafi 59-letni zgłaszający. Mężczyzna poszukiwany był bowiem w związku z nieopłaconą grzywną.

Wczoraj po godz. 20.00 dyżurny bialskiej komendy otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało, że jeden z mieszkańców miasta potrzebuje pomocy. Z relacji zgłaszającego wynikało, że po domu który wynajmuje chodzi „psychopata z nożem” i on boi się do niego wejść.

Pod wskazany adres natychmiast skierowano funkcjonariuszy. Policjanci nie potwierdzili jednak zgłoszenia. Podczas rozmowy ze będącym na miejscu mężczyzną ustalili, że ten zupełnie nie wie co stało się agresorem. Nie wie również, w którym kierunku poszedł.

W trakcie prowadzonych czynności ustalono, że 59-latek poszukiwany jest do odbycia kary pobawienia wolności w związku z nieopłaconą grzywną. Mężczyznę zatrzymano „w policyjnym areszcie”. Dzisiaj trafił do zakładu karnego.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska

Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.