Zderzyły się dwa VW i BMW
Wypadki drogowe Zalesie

Zderzyły się dwa VW i BMW

W niedzielę (26.05) po godz. 18:00 w miejscowości Kijowiec-Kolonia doszło do wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca VW wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie ustąpiła pierwszeństwa BMW. Po tym drugie z aut zderzyło się z jadącym za nim Passatem. W wyniku wypadku do szpitala trafiła jedna osoba. Policjanci ustalają okoliczności wypadku i apelują o rozwagę na drodze. Pamiętajmy, że od tego, w jaki sposób prowadzimy auto zależy nie tylko życie i zdrowie nasze, ale również innych korzystających z dróg.

Do zdarzenia doszło w niedzielę po godz. 18:00 w miejscowości Kijowiec-Kolonia. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem marki VW Bora, 19-letnia mieszkanka gm. Zalesie wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, doprowadziła do zderzenia z BMW.  Drugim autem kierował 31-letni mieszkaniec gm. Zalesie.

Po tym jadąca za BMW, 35-letnia mieszkanka tej samej gminy, chcąc uniknąć wypadku, zjechała na lewe pobocze oraz pole. Tam doszło do zderzenia kierowanego przez nią Passata z BMW.

W wyniku wypadku obrażeń ciała doznała jedna osoba, pasażerka BMW. Uczestnicy wypadku byli trzeźwi. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze. Pamiętajmy, że od tego, w jaki sposób prowadzimy auto zależy nie tylko życie i zdrowie nasze, ale również innych korzystających z dróg.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.