Zderzył się z ciężarówką
Biała Podlaska Kronika służb

Zderzył się z ciężarówką

Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj rano w miejscowości Wólka Plebańska. Ze wstępnych ustaleń wnika, że kierujący samochodem marki Audi, zderzył się z ciężarówką podczas jej wyprzedzania. W wyniku wypadku obrażeń ciała doznał 19-letni kierowca audi. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Policjanci po raz kolejny apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

Do zdarzenia doszło wczoraj  w miejscowości Wólka Plebańska. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 19-letni mieszkaniec gm. Łomazy, w trakcie wyprzedzania samochodu ciężarowego marki Scania z przyczepą, doprowadził do zderzenia. Ciężarówka, którą kierował 50-letni mieszkaniec gminy Zalesie wykonywała manewr skrętu w lewo.

W wynika zderzenia obrażeń ciała doznał kierowca audi, który przewieziony został do szpitala. Kierujący pojazdami byli trzeźwi, co potwierdziło przeprowadzone przez mundurowych badanie. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

Przypominamy również, że dzisiaj od wczesnych godzin porannych na drogach powiatu bialskiego  prowadzone są wzmożone działania pod kryptonimem „Stop agresji na drodze”. Głównym ich celem jest poprawa stanu bezpieczeństwa na drogach.

Źródło: lubelska.policja.pl

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.