Zderzył się czołowo jadącym z przeciwka BMW

Zderzył się czołowo jadącym z przeciwka BMW

Podzielcie się informacją

W środę (15.12)  rano w miejscowości Dobryń Duży kierujący volkswagenem 24-latek w trakcie wyprzedzania innego auta zderzył się czołowo jadącym z przeciwka samochodem marki BMW. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznał kierowca BMW. Apelujemy o rozwagę i przypominamy że zimowa aura wymaga od kierowców szczególnej rozwagi i ostrożności.

Do zdarzenia doszło wczoraj rano w miejscowości Dobryń Duży. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Volkswagen, 24-letni mieszkaniec gminy Zalesie, w trakcie wyprzedzania jadącego przed nim Volvo, zjechał na przeciwległy pas ruchu. Tam na oblodzonej jezdni zderzył się z samochodem osobowym marki BMW.

Drugim autem kierował 29-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie. W wyniku wypadku do szpitala z obrażeniami ciała trafił kierowca BMW.

Ustalamy okoliczności wypadku oraz apelujemy o rozwagę na drodze. Pamiętajmy, że od tego w jaki sposób prowadzimy pojazd zależy zarówno bezpieczeństwo nasze jak również innych uczestników ruchu drogowego. Pamiętajmy też, że  bezpieczna prędkość to taka, która dostosowana jest do natężenia ruchu, obowiązujących limitów prędkości, warunków atmosferycznych, stanu nawierzchni oraz własnych umiejętności.

Przypominamy również, że zimowa aura wymaga od kierujących szczególnej rozwagi.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Zalesie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.