policja biała podlaska
Kronika policyjna Międzyrzec Podlaski Z Białej Podlaskiej

Zderzenie się z radiowozem było dopiero początkiem kłopotów

Za posiadanie środków odurzających odpowiadał będzie 24-letni mieszkaniec gm. Biała Podlaska. Mężczyzna „wpadł” podczas kolizji z radiowozem. Próbował uniknąć odpowiedzialności wyrzucając narkotyki pod auto, którym podróżował. Zarzuty usłyszał również 25-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej podejrzany m.in. o udzielenie narkotyków 24-latkowi. O dalszym losie mężczyzn zadecyduje sąd.

Do zdarzenia doszło w niedzielne popołudnie na ul. Francuskiej w Białej Podlaskiej. Dyżurny bialskiej komendy został powiadomiony o kolizji z udziałem radiowozu. Policjanci, którzy dotarli na miejsce ustalili, że  kierująca osobowym volvo, wykonując manewr cofania uderzyła w zaparkowany nieoznakowany radiowóz, w którym znajdował się policjant Wydziału Ruchu Drogowego. Za kierownicą volvo siedziała 23-letnia mieszkanka gm. Leśna Podlaska. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Potwierdziło to przeprowadzone na miejscu badanie.

Kiedy bezpośrednio po zdarzeniu funkcjonariusz podszedł do volvo wyczuł w aucie zapach marihuany. Siedzący jako pasażer 24-letni mieszkaniec gm. Biała Podlaska przyznał, że niedawno wraz ze swoim znajomym palili marihuanę. Zaprzeczył by posiadał jakiekolwiek narkotyki. Jednak w trakcie prowadzonych czynności policjanci ujawnili pod samochodem zawiniątko z suszem roślinnym. 24-latek zatrzymany został do wyjaśnienia.

Dodatkowo w trakcie prowadzonych czynności w Międzyrzecu Podlaskim, policjanci bialskiej drogówki, zatrzymali 25-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej. Mężczyzna podejrzewany był o udzielenie środków 24-latkowi. Przy 25-latku oraz w miejscu jego zamieszkania policjanci również ujawnili narkotyki.

Wczoraj obydwaj mężczyźni usłyszeli zarzuty. 24-latek odpowiadać będzie za posiadanie środków odurzających, natomiast jego 25-letni znajomy usłyszał zarzuty przywozu, posiadania oraz udzielania marihuany, a także kierowania pojazdem pod wpływem środka odurzającego. O dalszym ich losie zadecyduje sąd. Za popełnione czyny grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: POLICJA

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.