Zderzenie podczas wymijania

Zderzenie podczas wymijania

Podzielcie się informacją

We wtorek (07.13) rano kierujący toyotą oraz audi zderzyli się w trakcie wymijania. Do wypadku doszło na łuku drogi gruntowej w miejscowości Ostrów (gmina Janów Podlaski). W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznała 39-latka kierująca audi. Policjanci ustalają okoliczności wypadku. Apelujemy też o rozwagę na drodze.

Do zdarzenia doszło wczoraj przed godziną 10.00 w  miejscowości Ostrów. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem marki Toyota oraz kierująca Audi na łuku drogi gruntowej, nie zachowali wszelkich środków ostrożności doprowadzając do zderzenia. Do wypadku doszło w trakcie wymijania się aut.

Za kierownicą toyoty siedział 35-latek z gminy Janów Podlaski, natomiast audi kierowała 39-latka  tej samej gminy. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi, co potwierdziło przeprowadzone przez mundurowych badanie. W wyniku wypadku obrażeń ciała doznała kierująca audi.

Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę na drodze. Przestrzeganie przepisów ruchu drogowego i podstawowe zasady bezpieczeństwa z pewnością wystarczą, by uniknąć tragedii na drodze.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Janów Podlaski
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Janów Podlaski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.