Zderzenie na Siedleckiej
Janów Podlaski Wypadki drogowe

Zderzenie na Siedleckiej

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj około godz. 13:00 w Janowie Podlaskim. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący motocyklem 17-latek, zderzył się z jadącym w tym samym kierunku autem. W wyniku wypadku obrażeń ciała doznał kierowca jednośladu. Policjanci apelują o rozwagę na drodze i przypominają, że przestrzeganie przepisów i podstawowe zasady bezpieczeństwa z pewnością wystarczą by uniknąć tragedii na drodze.

Do wypadku doszło wczoraj przed godz. 13:00 na ul. Siedleckiej w Janowie Podlaskim. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący motocyklem marki Yamaha, 17-letni mieszkaniec gm. Janów Podlaski, zderzył się jadącym w tym samym kierunku z  VW-em, który wykonywał manewr skrętu w lewo. Autem kierował, 67-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej. W wyniku wypadku obrażeń ciała doznał kierowca jednośladu. Kierujący pojazdami byli trzeźwi, co potwierdziło wykonane przez policjantów badanie.

Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze. Pamiętajmy, że  niechronieni uczestnicy ruchu drogowego to grupa szczególnie narażona na skutki zdarzeń z ich udziałem. Przestrzeganie przepisów ruchu drogowego i podstawowe zasady bezpieczeństwa z pewnością wystarczą by uniknąć tragedii na drodze.

Zderzenie na Siedleckiej

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.