Zderzenie dwóch ciężarówek
Kronika służb Z Białej Podlaskiej

Zderzenie dwóch ciężarówek. Sprawca stracił uprawnienia

Zderzenie dwóch ciężarówek. Wczoraj po południu, na ul. Janowskiej w Białej Podlaskiej doszło do zdarzenia drogowego. Z ustaleń mundurowych wynika, że kierujący ciężarowym volvo, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu drugiej ciężarówce. Z uwagi na rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego funkcjonariusze zatrzymali sprawcy kolizji fakultatywnie uprawnienia do kierowania. Policjanci apelują o rozwagę na drodze.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 15:00 na ul. Janowskiej w Białej Podlaskiej. Z ustaleń mundurowych wynika, że kierujący samochodem ciężarowym marki Volvo, 48-letni mieszkaniec gm. Jabłoń, jadąc serpentyną prowadzącą z drogi krajowej K-2, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu, ciężarowemu mercedesowi. Drugim autem kierował 41-letni mieszkaniec gm. Kobuszowa.

Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi, co potwierdziło przeprowadzone przez policjantów badanie. W wyniku zdarzenia nikt nie doznał obrażeń ciała. Choć zdarzenie wyglądało bardzo groźnie skończyło się jedynie na uszkodzonych pojazdach.

Z uwagi na rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego funkcjonariusze zatrzymali 48-latkowi fakultatywnie uprawnienia do kierowania.

Policjanci apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze. Przypominają, że kierowanie pojazdem to także odpowiedzialność za innych uczestników ruchu drogowego.

BSP

Źródło: lubelska.policja.gov.pl

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.