Zderzenie Dawida (Mazda) z Goliatem (Daff) na krajowej "dwójce"
Wypadki drogowe Zalesie

Zderzenie Dawida (Mazda) z Goliatem (Daff) na krajowej “dwójce”

Dzisiaj przed południem w miejscowości Zalesie na drodze DK-2 doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Z ustaleń mundurowych wynika, że kierująca osobową mazdą nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu ciężarówce. Na szczęście w wyniku zdarzenia nikt nie doznał poważnych obrażeń ciała i skończyło się jedynie na uszkodzonych pojazdach oraz rozsypanych na drodze krajowej mandarynkach.

  Do zdarzenia doszło przed południem na drodze DK-2 w miejscowości Zalesie. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca samochodem osobowym marki Mazda 46-letnia mieszkanka gm. Zalesie, doprowadziła do zderzenia z jadącym drogą krajową samochodem ciężarowym. Kobieta prawdopodobnie nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu ciężarówce.

   W wyniku zdarzenia samochód ciężarowy przewrócił się, a na ulicę rozsypały się przewożone nim mandarynki. Samochodem ciężarowym marki Daff kierował 35-letni mieszkaniec Łukowa. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi, co potwierdziło przeprowadzone przez mundurowych badanie. Policjanci ustalili, że  46-latka nie posiada uprawnień do kierowania. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie doznał obrażeń ciała i skończyło się jedynie na uszkodzonych pojazdach.

Zderzenie Dawida (Mazda) z Goliatem (Daff) na krajowej "dwójce"

Źródło: POLICJA

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.