Zderzenie aut na „krajowej dwójce”

Zderzenie aut na „krajowej dwójce”

Podzielcie się informacją

Dzisiaj rano kierowca osobowego renaulta zderzył się z ciężarowym mercedesem. Do zdarzenia doszło przed 6.00 na „krajowej dwójce” w miejscowości Sławacinek Stary. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że jadący renaultem 58-latek nie ustąpił pierwszeństwa nadjeżdżającej ciężarówce. W wyniku zdarzenia mężczyzna doznał obrażeń ciała i trafił do szpitala. Apelujemy o rozwagę na drodze.

Dzisiaj przed godziną 6.00 na „krajowej dwójce” w miejscowości Sławacinek Stary kierujący samochodem osobowym marki Renault, 58-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej zderzył się z ciężarowym mercedesem. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że mężczyzna wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa nadjeżdżającej ciężarówce. Drugim autem kierował 39-letni mieszkaniec Mińska Mazowieckiego.

Kierujący samochodami byli trzeźwi. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie. W wyniku zdarzenia kierowca Clio doznał obrażeń ciała i trafił do szpitala.

Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze. Zanim zdecydujemy się na wykonanie jakiegokolwiek manewru na drodze, upewnijmy się, czy taki manewr możemy wykonać bezpiecznie. Pamiętajmy, że od tego w jaki sposób prowadzimy auto zależy nie tylko nasze życie i zdrowie, ale również bezpieczeństwo innych użytkowników dróg.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.