Zderzenie aut na "dwójce"
Wypadki drogowe Z Białej Podlaskiej

Zderzenie aut na “dwójce”

Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj przed południem na drodze DK-2 w Białej Podlaskiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący audi najechał na tył stojącego przed nim samochodu marki Kia, a ten uderzył w kolejne auto. Po tym audi zjechała na przeciwległy pas ruchu zderzając się z jadącym z przeciwka pojazdem. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznały dwie osoby. Apelujemy o rozwagę na drodze.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 10:30 na drodze DK-2 w Białej Podlaskiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Audi, 32-letni mieszkaniec gm. Zalesie najechał na ciąg pojazdów stojących na trasie DK-2 w związku z odbywającym się tam ruchem wahadłowym. Audi uderzyło w samochód marki Kia, którym kierował 26-letni mieszkaniec gm. Międzyrzec Podlaski, a ten w skodę. Trzecim samochodem kierowała 42-letnia mieszkanka tej samej gminy.

Po uderzeniu audi zjechało na przeciwległy pas ruchu czołowo zderzając się z jadącym z przeciwka samochodem osobowym marki VW. By wydostać kierowcę Passata z uszkodzonego pojazdu niezbędne było użycie specjalistycznego sprzętu. Za kierownicą tego auta siedział 45-letni obywatel Białorusi.

Wszyscy kierujący pojazdami byli trzeźwi. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie. W wyniku wypadku do szpitala z obrażeniami ciała trafił kierowca oraz pasażerka VW-na. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.