Zderzenie 3 aut w Janowie Podlaskim Kolonii

Zderzenie 3 aut w Janowie Podlaskim Kolonii

Podzielcie się informacją

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło wczoraj około godz. 12:00 w Janowie Podlaskim Kolonii. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca oplem 29-latka uderzyła w tył poprzedzającego ją golfa. Po tym VW przemieścił się na przeciwległy pas drogi, gdzie doszło do zderzenia z jadącym z przeciwka forem. W wyniku wypadku do szpitala trafiły 3 osoby. Apelujemy o rozwagę i przestrzeganie zasad bezpieczeństwa na drodze.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godz. 12:00 w miejscowości Janów Podlaski Kolonia. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem osobowym marki Opel, 29-letnia mieszkanka gm. Sokółka, na prostym odcinku drogi najechała na tył poprzedzającego ją pojazdu marki VW Golf. Drugim autem kierował 43-letni mieszkaniec gm. Janów Podlaski. W chwili zdarzenia kierowca VW-na przygotowywał się do wykonania manewru skrętu w lewo.

Po uderzeniu golf przemieścił się na przeciwległy pas ruchu zderzając się z jadącym z przeciwka fordem. By wydostać kierowcę golfa z uszkodzonego pojazdu niezbędne było użycie specjalistycznego sprzętu.

Trzecim pojazdem kierowała 23-letnia mieszkanka Janowa Podlaskiego. W chwili zdarzenia kierujący pojazdami byli trzeźwi Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie. W wyniku wypadku do szpitala trafiły 3 osoby, kierowcy pojazdów.

Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę na drodze. Pamiętajmy, że wsiadając za kierownicę, w swoich rękach mamy nie tylko własne zdrowie i życie, ale jesteśmy odpowiedzialni również za innych uczestników ruchu drogowego.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Janów Podlaski

Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Janów Podlaski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.