Zderzenie 3 aut na obwodnicy

Zderzenie 3 aut na obwodnicy

Idźcie i siejcie ;)

Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj po południu na drodze DK-2 w Białej Podlaskiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący busem uderzył w poprzedzające go audi. W konsekwencji osobówka zjechała na sąsiedni pas ruchu, gdzie doszło do zderzenia z jadącym z przeciwka BMW. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznały dwie osoby.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 16:20 na drodze DK-2 w Białej Podlaskiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący busem marki Ford, 39-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej, zjechał na prawe pobocze, a chcąc wrócić na swój pas uderzył w poprzedzający go samochód osobowy marki Audi. Tym pojazdem kierował 60-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej. W wyniku uderzenia osobówka przejechała na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzyła się z jadącym w stronę Warszawy BMW. Trzecim pojazdem kierował 48-letni mieszkaniec pow. radzyńskiego. W chwili zdarzenia kierujący pojazdami byli trzeźwi. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie.

W wyniku wypadku obrażeń ciała doznały dwie osoby, kierowca audi oraz kierujący BMW. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę na drodze.

Sprawdź >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< a także pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<.

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska.

Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.