Zderzenia aut w Rzeczycy

Zderzenia aut w Rzeczycy

Podzielcie się informacją

Wczoraj po południu 18-letni kierowca Clio, podczas próby wyprzedzania na skrzyżowaniu zderzył się z osobowym volkswagenem. W wyniku wypadku obrażeń ciała doznali pasażerowie obydwu aut. Policjanci ustalają okoliczności wypadku oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

Do wypadku doszło wczoraj po godzinie 13.00 na krajowej 19-stce w miejscowości Rzeczyca. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem marki Renault, podczas próby wyprzedzania na skrzyżowaniu doprowadził do zderzenia z volkswagenem. W chwili zdarzenia kierowca volkswagena wykonywał manewr skrętu w lewo. Za kierownicą Clio siedział 18-letni mieszkaniec gminy Lublin, drugim autem kierował 24-letni mieszkaniec Janowa Podlaskiego. W chwili zdarzenia kierujący pojazdami byli trzeźwi. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie.

W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznały trzy osoby, pasażerowie pojazdów. Ustalamy okoliczności tego zdarzenia oraz apelujemy o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.Pamiętajmy, że kierowanie pojazdem to także odpowiedzialność za innych uczestników ruchu drogowego. Przestrzeganie przepisów, wyobraźnia, rozsądek oraz umiejętność przewidywania różnych sytuacji na drodze są gwarantem bezpieczeństwa.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Międzyrzec Podlaski
Bialski Portal Informacyjny – informacje wydarzenia Międzyrzec Podlaski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.