Kronika policyjna Terespol

Zdenerwował się na swoją dziewczynę więc zdemolował hotelowy pokój

Za uszkodzenie mienia odpowie 29-letni mieszkaniec gminy Terespol. Mężczyzna podejrzany jest o zniszczenie wyposażenia pokoju hotelowego. Wartość strat oszacowana została na kwotę około 6 tys. złotych. Mężczyzna swoje zachowanie tłumaczył faktem, że zdenerwował się na swoją dziewczynę. O dalszym losie awanturnika zadecyduje sąd. Uszkodzenie mienia zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

W niedzielne popołudnie dyżurny komisariatu w Terespolu powiadomiony został o agresywnym mężczyźnie, który demoluje pokój w jednym z hoteli na terenie miasta. Na miejsce natychmiast skierowany został patrol policji. Mundurowi potwierdzili informację Z relacji zgłaszającej wynikało, że w wynajętym dzień wcześniej  pokoju słychać było hałas. Gdy pracownice postanowiły sprawdzić co się dzieje okazało się ze zarówno pokój jak też łazienka są zdemolowane, a część znajdujących się tam sprzętów w tym telewizor czy odkurzacz uszkodzona. Po szczegółowej wycenie wartość strat została oszacowana przez właścicielkę na kwotę około 6 tys. złotych.

Policjanci zatrzymali mężczyznę na gorącym uczynku zdarzenia. Okazało się, że to 29-letni mieszkaniec gminy Terespol. Funkcjonariusze ustalili, że przebywał w pokoju wynajętym przez swoją znajomą. W chwili zatrzymania mężczyzna był kompletnie pijany. Badanie wykazało 2,7 promila alkoholu w jego organizmie. Mężczyzna zatrzymany został do wyjaśnienia.

Dzisiaj 29-latek usłyszał zarzut i przyznał się do winy. W rozmowie z policjantami swoje zachowanie tłumaczył faktem, że zdenerwował się na swoją dziewczynę, a złość wyładował na będącym w pokoju sprzęcie. O dalszym losie awanturnika zadecyduje sąd. Przestępstwo zniszczenia mienia zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Zdenerwował się na swoją dziewczynę więc zdemolował hotelowy pokój

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.