Zatrzymany z lewym paliwem
Kronika służb Terespol

Zatrzymany z lewym paliwem

Funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej wspólnie z funkcjonariuszami Lubelskiego Urzędu Celno–Skarbowego, zatrzymali mężczyznę, który przewoził w swoim samochodzie 540 litrów oleju napędowego.

Do zatrzymania nietypowego transportu doszło w dniu 2 lutego br., w trakcie kontroli drogowej w miejscowości Koroszczyn w powiecie bialskim. Funkcjonariusze z Placówki NOSG w Terespolu wspólnie z funkcjonariuszami Lubelskiego Urzędu Celno–Skarbowego z Oddziału w Białej Podlaskiej, zatrzymali do kontroli drogowej samochód marki Audi, którym podróżował 41-letni ob. Polski. W trakcie czynności kontrolnych funkcjonariusze ujawnili w przestrzeni bagażowej jego pojazdu, 18 plastikowych beczek o pojemności 30 litrów każda, wypełnionych olejem napędowym. Kierowca pojazdu, zapytany przez funkcjonariuszy o pochodzenie przewożonych przedmiotów, nie był w stanie sensownie wytłumaczyć źródła pochodzenia paliwa.

Wartość przewożonego paliwa wstępnie oszacowano na 2430 zł. Towar został zabezpieczony przez funkcjonariuszy Lubelskiego Urzędu Celno-Skarbowego, którzy prowadza dalsze czynności w tej sprawie.

Zatrzymany z lewym paliwem

Źródło: nadbuzanski.strazgraniczna.pl

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.