Zatrzymany sprawca uszkodzenia rolety antywłamaniowej
Kronika służb Z Białej Podlaskiej

Zatrzymany sprawca uszkodzenia rolety antywłamaniowej

Za uszkodzenie rolety antywłamaniowej w sklepie odpowie 27-latek   z Białej Podlaskiej. Krewki mężczyzna został zatrzymany w sobotnią noc przez bialskich policjantów zaraz po tym, jak uderzył pięścią w zewnętrzną żaluzję powodując jej wgniecenie. Grozi mu do pięciu lat pozbawienia wolności.

W nocy z soboty na niedzielę policjanci Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą bialskiej komendy pełnili służbę w patrolu operacyjnym. Tuż po północy kryminalni zauważyli na jednej z bialskich ulic dwóch mężczyzn, z których jeden zachowywał się agresywnie. W pewnym momencie mężczyzna ten przechodząc obok sklepu uderzył pięścią w roletę antywłamaniową, powodując jej wgniecenie. Wandal zaczął oddalać się z miejsca zdarzenia.

Policjanci natychmiast podjęli pościg za mężczyzną i zatrzymali go. 29-latek z Białej Podlaskiej przyznał się funkcjonariuszom,  że uszkodził roletę antywłamaniową, ponieważ był zdenerwowany  ukaraniem go przez innych mundurowych mandatem za spożywanie alkoholu w miejscu zabronionym oraz używanie słów nieprzyzwoitych w miejscu publicznym. Jak się okazało mężczyzna w chwili zdarzenia miał ponad półtorej promila alkoholu w organizmie.

Wczoraj 29-latek usłyszał zarzut uszkodzenia mienia, do popełnienia którego przyznał się. Właścicielka sklepu z Białej Podlaskiej oszacowała poniesione straty na kwotę 800 złotych.

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.