Zatrzymany sprawca kradzieży na wyrwę informacje biała podlaska

Zatrzymany sprawca kradzieży “na wyrwę”

Idźcie i siejcie ;)

Przez bialskich policjantów zatrzymany został sprawca kradzieży “na wyrwę” do której doszło pod koniec marca na ul. Warszawskiej w Białej Podlaskiej. Mężczyźnie grozi 5 lat, obecnie przebywa pod dozorem Policji.

Do zdarzenia doszło pod koniec marca br. przy ul. Warszawskiej w Białej Podlaskiej. Nieznany sprawca podbiegł do idącej kobiety, wyrywając trzymaną przez nią torebkę z zawartością m.in. pieniędzy, telefonu oraz dokumentów. Wartość strat pokrzywdzona oszacowała na kwotę 600 złotych.
Sprawą zajęli się policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu bialskiej komendy. Funkcjonariusze ustalili personalia osoby podejrzanej o dokonanie tego czynu. Okazało się, że jest to 18-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej.
Młodzieniec zatrzymany został do wyjaśnienia. W trakcie rozmowy z policjantami przyznał się do kradzieży. Wskazał również miejsce porzucenia torebki. Mężczyzna usłyszał już zarzut. Wobec 18-latka Prokurator zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji.  Sprawa ma charakter rozwojowy, mundurowi ustalają czy to jedyny czyn na koncie nastolatka. Za popełniony czyn grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Policjanci  dotarli też do paserów skradzionego telefonu oraz odzyskali aparat. Zarzuty w tej sprawie usłyszał 23-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej, natomiast 14-latkiem zajmie się Sąd Rodzinny.

Zatrzymany sprawca kradzieży "na wyrwę"

Źródło: POLICJA

Bialskie Forum najlepsze informacje Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.