kmp biała podlaska

Zatrzymany paser przedmiotów z kradzieży sklepowych

Idźcie i siejcie ;)

Zarzuty paserstwa usłyszał 37-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej. Mężczyzna podejrzany jest o zakup elektronarzędzi oraz alkoholu, wiedząc że pochodzą one z przestępstwa. Nielegalny proceder trwał od połowy września bieżącego roku, a wartość strat oszacowana została na kwotę ponad 1800 złotych. Za popełnione czyny grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu bialskiej komendy realizując czynności w sprawie kradzieży sklepowych dokonywanych przez nieletnich  na terenie Białej Podlaskiej ustalili personalia mężczyzny podejrzewanego o paserstwo tych przedmiotów.

Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że jest to 37-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej. Wczoraj mężczyznę zatrzymano do wyjaśnienia. W trakcie rozmowy z funkcjonariuszami przyznał, że w połowie września spotkał nastolatków, którzy oferowali do sprzedaży perfumy w niskiej cenie. Po tym zdarzeniu niemal każdego dnia nabywał od nich inne produkty. Były to elektronarzędzia, jak też alkohol. Mężczyzna twierdził, że produkty sprzedawał przypadkowo napotkanym osobom, a alkohol pozostawiał na własny użytek.

Wczoraj 37-latek usłyszał zarzuty i przyznał się do winy. O dalszym losie mężczyzny zadecyduje sąd. Za popełnione czyny grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.