Policyjna kronika zdarzeń 01.02.2018
Kronika służb Z Białej Podlaskiej

Zatrzymani sprawcy brutalnego pobicia

Zarzut pobicia usłyszało w ubiegły piątek dwóch mieszkańców Białej Podlaskiej. Ich ofiarą padł 24-letni bialczanin, który został pobity w rejonie jednego z bialskich lokali gastronomicznych. Wytężona praca policjantów w tej sprawie pozwoliła na szybkie ustalenie i zatrzymanie sprawców.

W dniu 27 listopada 2017 r. bialska komenda przyjęła zgłoszenie o brutalnym pobiciu mieszkańca Białej Podlaskiej. Pokrzywdzony został bez powodu pobity przez dwóch nieznanych mu sprawców. Napastnicy bili mężczyznę tak mocno, że stracił przytomność.

Sprawą zajęli się policjanci Wydziału Kryminalnego. Po kilku dniach intensywnych czynności operacyjnych i procesowych wytypowali oni sprawców pobicia. W ubiegły piątek doszło do ich zatrzymania.

Sprawcami okazali się być dwaj mieszkańcy Białej Podlaskiej w wieku 38 i 36 lat. Jeszcze w dniu zatrzymania obydwaj usłyszeli zarzut pobicia, do popełnienia którego przyznali się i skorzystali z możliwości dobrowolnego poddania się karze uzgodnionej z prokuratorem.

Mężczyźni wyjaśnili, że pobili pokrzywdzonego bez powodu, a ich zachowanie był spowodowane alkoholem, który przed zdarzeniem spożywali w dużych ilościach. Zgodnie z przepisami kodeksu karnego pobicie zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

 

Źródło: lubelska.policja.gov.pl

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.